Ne Olur Ayrılalım Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Ne Olur Ayrılalım Oyuncuları Konusu Tanıtım Fragmanı

n'olur ayrılalım dizisiOsman Sınav’ın yeni dizisi N’olur ayrılalım temmuzda Fox Tv ekranlarında izleyici ile 15 temmuz salı günü buluşacak.

Dizi severlerin yakından tanıdığı “Good Luck Chuck” filminden ilham alınarak çekilecek dizi Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Ne Olur Ayrılalım Konusu Hikayesi Nedir ?

Yabancı formatı konu olarak şimdiye kadar olan Türk dizilerine hiç benzememektedir. Küçük yaşta büyük bir şansızlık yaşayan Chuck bir kızı öpmediği için lanete uğrar. Tüm hayatına yayılan bu lanet ve şansızlık Chuck’ı  rezil eder. Chuck beraber olduğu her kadından ayrılır; ayrılan kadınlar daha sonra hayatlarının aşkıyla karşılaşır. Uyarlama olacak Ne Olur Ayrılalım dizisinde ise Ulaş adlı bir genç hangi kızla çıkıp ayrılsa o kız hayatının aşkını hemen bulmaktadr

Ne Olur Ayrılalım Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Gürgen Öz:(Turgay ATALAY)

1978 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Romantik Komedi filmi serilerinin unutulmaz oyuncusudur. Son olarak Zaman Makinası filminde de rol almıştır.

Turgay Televizyon dünyasının altın çocuğu. Truman Show’dan apardığı Tru-guy Show isimli show programları yapıyor ve rating rekorları kırıyor. Çok başarılı, çok zeki, çok enerjik! Günün birinde Ulaş Vardar’ın kısmet açıcı efsunundan haberdar oluyor ve bunu gizli kameralarla izlenen büyük bir show programına dönüştürüyor! Bu programı yapmak için de kendisine deli gibi aşık Azize’nin duygularını kullanmaktan çekinmiyor. Gürgen Öz ne olur ayrılalım dizisi

Nilay Duru:(Azize USTAOĞLU)

1990 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 26 yaşındadır. Son olarak İnadına Aşk dizisinde Yeşim karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

Azize; yaptıkları show programları rating rekorları kıran bir yapım şirketinde ikinci reji asistanı. Televizyonun altın çocuğu diye bilinen patronu Turgay Atalay’a çok ama çok aşık. Ne var ki, altın çocuk onun farkında bile değil. Ama aşkı onu farketsin ve onunla evlensin diye hayatında ilk defa çok cesur bir şey yapacak! Gizli kameralarla izlenen bir show programı için Ulaş Vardar’la çıkıp terkedilmeye çalışacak.

Nilay Duru ne olur ayrılalaım dizisi

Aras Aydın(Ulaş VARDAR)

Son olarak 2014 yapımı Kiraz Mevsimi dizisinde Aras rolü ile izledik onu

Ulaş Arama kurtarma gönüllüsü, dağcı ve yönetmen. Daha hiçbir kızla bir aydan fazla birlikte olmamış, hepsini terketmiş. Ama terkettiği kızlar ona hiç kızgın değil, çünkü herbiri Ulaş’tan ayrılır ayrılmaz hayallerinin erkeğiyle evlenmiş!!! Çünkü Ulaş, elinin değdiği her kızın ruh eşleriyle evlenmesine neden olan bir efsuna sahip. O bir modern Telli Baba!

Aras Aydın ne olur ayrılmayalım dizisi

Nilperi Şahinkaya(Temmuz Akıncı)

Son olarak ‘Kiraz Mevsimi’ dizisinde Şeyma karakteri ile izledik onu

Temmuz Çok geveze, çok sevimli, çok asi, marjinal bir kız. Ulaş’la beraber İstanbul’un Kıyıları isimli programı çekiyor. Aslında mimar. Gelişen olaylar sonunda Yusuf Ilgazoğlu’nun yanında mimar olarak işe girecek.

nilperi şahinkaya ne olur ayrılalım dizisiOsman Karakoç:(Yusuf ILGAZOĞLU)

Son olarak Unutma Beni dizisinde Ali karakteri ile karşımıza çıkmıştı 

Yusuf Ilgazoğlu İnşaat’ın sahibi, Kayserili bir işadamı. Acımasız, hırslı, muhafazakar ve sert bir adam. İntikam uğruna kız kardeşi Azize’yi bile sevmediği bir adamla evlendirecek kadar gözü dönmüş.

Osman Karakoç N' olur ayrılalım dizisi

Hüseyin Gülhuy(Efe Yangın)

Efe Tru-guy Show’un kameramanı. Soğuk, az konuşan, çok az ilişki kuran bir arkadaş. İnsanları sevmez ama Azize söz konusu oldu mu akan sular durur. Onu abi gibi sever, korur, arkasında durur.

Hüseyin Gülhuy ne olur ayrılalım dizisi oyuncu

Hilal Uysun(Çiğdem ŞANLI)

Çiğdem Çok güzel, çok zeki, çok iş bitirici bir kadın. Tru-guy Show’un genel koordinatörü. Acayip hırslı. İstediği şeyleri mutlaka elde eder. Kaybetmek sözcüğü lugatında yok. Kazanmak için gerektiğinde geriye çekilir, gerektiğinde sessiz kalır, gerektiğinde insan harcar. Ama mutlaka kazanır.

Hilal Uysun ne olur ayrılalım dizisi oyuncusu

Hüseyin Soysalan(Nadir ERCİYESLİ)

İnşaat şirketi sahibi. En Büyük rakibi ILGAZOĞLU inşaat. Temmuz’un babasının patronu. Temmuz’a burs vermiş ve okutmuş; bu nedenle de onu Temmuz’u kullanmak istiyor.

Hüseyin Soysalan ne olur ayrılalım oyuncu kadrosu

Bahtiyar Engin(Haldun Varyemez)

Haldun Büyük patron! Tru-guy Show’u yapan Hal Yapım’ın sahibi. İnanılmaz cimri bir adam. Hayattaki tek amacı para kazanmak ve kazandığı paraları korumak

Bahtiyar Engin ne olur ayrılalım dizisi oyuncusu

Meriç Başaran(Bunak Şükufe)

meriç başaran ne olur ayrılalım dizisi oyuncusu

Tarık Şerbetçioğlu

Tarık Şerbetçioğlu n'olur ayrılalım dizisi oyuncusu

Ayşe Selen(Nazife)

Nazife Anaç, fedakar bir türk kadını, tam bir türk anneannesi. Geleneksel, dindar, merhametli, ağzı dualı. Ciddi sorunlardan biraz kaçar, gözünü kapatır. Azize’nin geleceği sözkonusudur ama o içine fanila giymiş mi ona bakar. Ama torunlarına biri zarar vermeye kalkarsa dünyayı yakar.

ayşe selen ne olur ayrılalım dizisi oyuncusu
Duygu Karaca(Saadet BÖREKÇİ)

Saadet Çok marifetli bir ev kızı. Erkek düşkünü bunak babannesiyle başetmeye çalışmadığı zamanlar çok güzel poğaçalar yapıyor, danteller örüyor. Bir de kısmeti açılsın diye her yola başvuruyor. Azize’nin abisi Yusuf Ilgazoğlu’na sevdalı ama Azize gibi o da aşkına karşılık bulamıyor.

Duygu Karaca saadet ne olur ayrılalım dizisi oyuncusu

Hakan EKE(Halim)

Halim Kendini uyanık sanan saf bir oğlan. Kayserili zengin bir ailenin oğlu. Şu hayatta bir Azize’yi bir de parayı çok seviyor

Hakan EKE halim ne olur ayrılalım dizisiÖzgül Sağdıç (Irmak)

Nadir’in hanımı

Özgül Sağdıç ne olur ayrılalım ırmak

Eren Ayaz(Ateş)

Ulaş’ın kardeşi

ne olur ayrılalım eray ayaz ateş oyuncusu

Ne Olur Ayrılalım Tanıtım Fragmanı

ne olur ayrılalım oyuncu kadrosu, ne olur ayrılalım dizisi konusu,ne olur ayrılalım karaterleri, ne olur ayrılalım tanıtım fragmanı, ne olur ayrılalım oyuncuları. Dizinin şuan olarak hangi oyuncu kadrosu ile çalışacağı açıklandı; ancak tam liste oyuncu kadrosu şuanda açıklnamya devam etmekte. Oyuncu ve karakter bilgilerine ulaştıkça yazımıza ekleyeceğiz.

Ne Olur Ayrılalım dizisine olur ayrılalım dizisi

2007 yılında çekilen efsane yabancı dizinin Türkiye uyarlaması ile çekilen Ne Olur Ayrılalım oyuncu kadrosu yazımızda olacak.

Ne Olur Ayrılalım dizisinin Temmuz 2016’da Fox Tv ekranlarında olması bekleniyor. FoxTV son zamanlarda yaptığı romantik komedi tarzında dizileri ile çok konuşulmaya başlandı

Buna göre 2016 yılı içinde başlaması planlanan dizinin cast çalışmalarının startı verildi.

Bildiğiniz gibi Ünlü yönetmen Türk dizi tarihinde en çok izlenen ve sevilen bir çok dizide imzası bulunuyor.

Dizinin adı Ne Olur Ayrılalım. Tecrübeli yönetmen Osman Sınav’ın yönetmenliğini yapacak dizi yabancı bir sinema filmi olan Good Luck Chuck’ın uyarlaması olacak.

Duygu Karaca

Duygu Karaca n' olur ayrılalım dizisi oyuncusu

Ne Olur Ayrılalım Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri (28 Yorum)

  1. Dizide ki Ulaş rolünü hiç yapamıyor daha doğrusu hiç bir filmde oyunculuğu gerçekçi durmuyor o ağzı karışıklığı çok kötü malesef keşke gerçekci bir oyuncu koysaydınız yoksa film guzel

  2. Turk orf ve adetleriyle uzaktan yakindan alakasi yok boylemi ornek olacaksiniz genclere millet yeterince bilincsiz zaten hepten gunah denizinde yuzsunler mi bu dizi ile genclerin cocuklarin yazik algilari kotu yonde nasilda etkilenecek hersey guzel hos gibi gorunup gavurlarin dinsizlerin yaptigi gibi yapmayi ornek gostermissiniz bu dizide kiniyorum ve yayina konmasini asla istemiyorum.

  3. Nilay duru ve aras aydinin olduğu bir yerde benim olmamam mümkün değil . Bence dünyanın bütün kadınlarının güzelliğini toplasak bi nilay duru edemez.