Ne Giysem Yakışır Programı Yarışmacıları Kimler?

Ne Giysem Yakışır Yarışmasında Kimler Yarışacak?

Güncelleme: Ne Giysem Yakışır 1 kasım pazartesi günü final yaparak ekranlara veda etti. Ne Giysem Yakışır programı yerine 21 kasım pazartesi günü İşte Benim Stilim programı izleyicisi ile buluşacak.

21 kasım pazartesi gününe kadar Ne Giysem Yakışır  tekrar bölümleri ile ekranlarımızı süslemeye devam edecekne-giysem-yakisir-final-resimleri

Tv8 ekranlarında yeni bir yarışma programı daha başlıyor. Tarz yarışması olarak duyurulan Ne Giysem Yakışır’ın daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Bana Her Şey Yakışır yarışması ile de aynı konsepti kullanacak.

Cengiz Abazoğlu’nun yönetiminde ve Ezgi Avcı’nın sunumunda Ne Giysem Yakışır ilk bölümü ile 19 Eylül pazartesi Tv8’de. Ne Giysem Yakışır hafta içi her gün Tv8 ekranlarında sakın kaçırmayın.

Ne Giysem Yakışır Konsepti Kuralları

Yapılan kura çekilişiyle her gün 2 yarışmacının belirleneceği yarışmada konsept, bütçe ve yarışacakları semt belirlenecek ve yarışmacılar kendilerine verilen bütçeyle alışverişe çıkacaklar.
Alışverişlerini tamamlayan 2 yarışmacı günün sonunda podyuma çıkacak, diğer yarışmacılar ise o gün yarışan 2 yarışmacı için yorumlar yapacaklar ve puan verecekler.
Değerlendirme sonrasında o gün için jüri olan yarışmacılar 2 yarışmacıdan birini eleme potasına gönderirken, diğerine ise haftanın finalisti olma şansı verecekler.
Cuma günü büyük finalde, yarışmacıların ve Cengiz Abazoğlu’nun verdiği oylar sonucunda haftanın birincisi belli olurken, bir kişi yarışmaya veda edecek.

Ne Giysem Yakışır yarışmasının en önemli kuralı birinci olmak isteyen yarışmacı 3 saat içerisinde kendine en çok yakışan kombini oluşturup konsepte göre en şık kız olmaya çalışacak.

Ne Giysem Yakışır yarışması farklı konsepti ile 19 eylül pazartesi Tv8’de

Ne Giysem Yakışır Yarışmacıları Kimler?

Segah Güza Çelik

ne-giysem-yakisir-segah-guza-celik-resimleri-fotograflari

Alina Dotsyunne-giysem-yakisir-alina-dotsyn-resimleri

Emine Aydınne-giysem-yakisir-emine-aydin-resimleri

Aysun Tuna Boylu

ne-giysem-yakisir-aysun-tuna-boylu-fotograflari-resimleri

Göksu Değerli

ne-giysem-yakisir-goksu-degerli-resimleri

Büşra Talayhan

ne-giysem-yakisir-busra-talayhan-resimleri-foto

Öykü Sheyki

ne-giysem-yakisir-oyku-sheykhi-resimleri

Pelin Şahin Çiftçi

ne-giysem-yakisir-pelin-fotograflari

Damla Gezen

ne-giysem-yakisir-damla-fotograflari

Özden Cihan

ne-giysem-yakisir-ozden-cihan-resimleri-fotograflari

Ne Giysem Yakışır yarışmasının şuanda yarışmacıları belli olmadı. Tv8 internet sayfasında bulunan başvurular kısmından Ne Giysem Yakışır programına başvuru yapabilirsiniz; ancak bu tarz tarz yarışmalarına Tv8 genelde ajanslardan manken çağırıyor; bu nedenle şansınız çok az.

Ne Giysem Yakışır Tanıtım Fragmanı

ne giysem yakışır fotoğrafları

Ne Giysem Yakışır

Ne Giysem Yakışır Programı Yarışmacıları Kimler? (1 Yorum)