Ne Giysem Yakışır Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi?

Cengiz Abazoğlu’nun sevilen ve ilgi ile izlenen yeni stil programı Ne Giysem Yakışır  final yaptığını duyurdu. Tv8 ekranlarında ilk bölümü ile 19 eylül pazartesi günü ekranlara gelen Cengiz Abazoğlu’nun programı 1 kasımdan itibaren tekrar bölümleri ile ekranlara gelmeye başlamıştı.ne-giysem-yakisir-final-resimleri

7 kasım pazartesi de izleyicisi karşısında çıkamayan Ne Giysem Yakışır  için izleyicinin merakını giderecek açıklama Cengiz Abazoğlu’ndan geldi.  Cengiz Abazoğlu yaptığı açıklamada Ne Giysem Yakışır programının final yaptığını ve artık ekranlarda olamayacağını duyurdu.

Ne Giysem Yakışır Neden Final Yaptı?

Ne Giysem Yakışır ne yazık ki başladığı ilk günden itibaren televizyonlarda en çok izlenen ilk 100 program arasına gşremedi ve reytingini bile hesaplatamadı.

Ne Giysem Yakışır’ın düşük reytingler alması ise Acun Ilıcalı ve ekibini yeni arayışlara itmişti. Ne Giysem Yakışır programı yerine Kemal Doğulu, Uğurkan Erez İvana Sert ve Nur Yerlitaş’ın yer aldığı İşte Benim Stilim programı 21 kasım pazartesi günü Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Geç gelen doğum günü kutlaması:) Iyi ki varsın Kayom.

Ne Giysem Yakışır Neden Yayınlanmıyor? Bitti mi? (2 Yorum)

  1. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. artikdizi izlemiyorum unutma beni istiyoruz lütfen