Ne Giysem Yakışır Ne Zaman Final Yapacak? Bitecek

Ne Giysem Yakışır Ne Zaman Bitecek?

Ne Giysem Yakışır 1 kasım pazartesi günü final yaparak ekranlara veda etti. Ne Giysem Yakışır programı yerine 21 kasım pazartesi günü İşte Benim Stilim programı izleyicisi ile buluşacak.

21 kasım pazartesi gününe kadar Ne Giysem Yakışır  tekrar bölümleri ile ekranlarımızı süslemeye devam edecek

ne-giysem-yakisir-final-resimleri


Cengiz Abazoğlu’nun yeni moda yarışması çok yakında Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak; ancak toplum moda yarışmalarının modasının geçtiğini düşünüyor.

Tv8 ekranlarında 2 sezon yayınlanan ancak ilk sezonun ardından beklediğini bulamayan İşte Benim Stilim ve Bu Tarz Benim yarışmalarının devamı olarak bu sezon Cengiz Abazoğlu’nun sunumu ile Ne Giysem Yakışır’ı izleyeceğiz. Buradan da şu bilgiyi verelim Bu Tarz Benim 2016 2017 yeni sezonunda ekranlarda olamayacak; onun yerine yeni tarz programı Ne Giysem Yakışır Tv8 ekranlarında olacak.

Ne Giysem Yakışır ilk bölümü ile 19 eylül pazartesi 12:30 da Tv8 ekranlarında olacak. Ne Giysem Yakışır hafta içi her gün 12:30 da Tv8’de. Ne Giysem Yakışır haftanın finali ise cuma günleri olacakNe Giysem Yakışır final

Ne Giysem Yakışır Neden Final Yapıyor?

Ne Giysem Yakışır programı ile ilgili şuanda alınmış bir final kararı yok; ancak biz ne yazık ki Ne Giysem Yakışır programının alanı gereği kesinlikle ses getiremeyeceğini ve kısa süre içinde çakılacağını düşünüyoruz; zira bu dönemde moda evlendirme programları.

İzleyici bu tarz moda ve still programlarından sıkıldı. Zira benim eşim hasta Bu Tarz Benim izleyicisi; ancak iş için bile Ne Giysem Yakışır’ı takip etmek istemedi. Ne Giysem Yakışır resimleri

Ayrıca Bu Tarz Benim’i top yapan konu kızların tarzları değil kavgalarıydı. Cengiz Abazoğlu’da karakteri gereği kızlar arasında bu tarz polemiklere izin vermeyeceğinden ve tabiri caizse adam gibi tarz konuşacağından biz Ne Giysem Yakışır’ın devam etme ihtimalini görmüyoruz.

Ne Giysem Yakışır’ı hafta içi sunacak isim Ezgi Avcı’nın performansı da Ne Giysem Yakışır’ın reytinglerini önemli ölçüde etkileyecektir.

Ne Giysem Yakışır Ne Zaman Final Yapacak? Bitecek (1 Yorum)