Menü Aç/Kapat
Naz(Belçim BİLGİN) Neden Kördüğüm Dizisinden Ayrıldı? Haberler 24.08.2016
Naz(Belçim BİLGİN) Neden Kördüğüm Dizisinden Ayrıldı?

Naz(Belçim BİLGİN) Neden Kördüğüm Dizisinden Ayrıldı?

2 Kördüğüm dizisinin kadın başrol oyuncusu olarak yer alan Belçim BİLGİN Kördüğüm dizisinden ayrıldığını açıkladı. Uçankuş’un haberine göre Belçim BİLGİN yurt dışına yerleşeceği için Kördüğüm dizisinin yeni sezonu başladıktan sonra 3 4 bölüm rol alacak ve diziden ayrılacak.

Belçim BİLGİN Kördüğüm dizisinin 2. sezonunda sadece 3 veya 4 bölüm rol alacak ve Kördüğüm dizisinden ayrılacak.

Kördüğüm Belçim BİLGİN Neden Ayrıldı?3

Kördüğüm dizisinde Naz karakteri ile izleyicinin gönlünü kazanan Naz karakteri Kördüğüm dizisinden ölerek ayrılacak.  Kördüğüm dizisinde Belçim BİLGİN’in canlandırdığı Naz karakterinin diziden ayrılması ile diziye yeni bir karakter girip girmeyeceği şuanda belli değil.

Belçim BİLGİN’in Kördüğüm dizisinden ayrıldıktan sonrada yeni bir dizide rol almayarak Londra’ya yerleşeceği konuşuluyor.

Kördüğüm dizisinin senaryosu yeni sezonda Naz karakteri yerine senaryo Sadet IŞIL AKSOY’un canlandırdığı Eylül karakteri üzerine yoğunlaşacaktır.

Belçim BİLGİN Naz Fotoğrafları Resimleri1
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

semra

bence saadet isil aksoy bu diziye yakismadi

Cevapla

Burak

Naz yoksa dizide yokkk

  Cevapla

  Nezire guren

  Dizi gercekten guzel ama biraz daha korlestirirseniz dugumu piskolok arayacagiz naz olmazsa olmuyacak neyse napalim bakalim

  Cevapla

  Nezire guren

  Bencede

Popüler Haberler