Nazan Adını Sen Koy Dizisinden Neden Ayrıldı? Hande ÖZDEMİR

Adını Sen Koy dizisinde Ömer ve Zehra düşmanları eteklerinde ki kötülükleri döktükten sonra bir bir diziden ayrılmaya başladı. İzleyici ise en çok kötü karakterlerin çıkarak yerlerine yeni kötülerin girmemesinden memnun oldu.

İlk olarak Sevim parayı aldı; Ömer’den sonra da geriye dönmemek üzere gitti; sonrasında Yener ayrıldı; Son olarak da Nazan Ömer’den 100.000 TL’yi kopardı ve Ömer işten attı. Diziden bir de Alev ile Mehtap ayrılsa her şey güllük gülistanlık olacak gibi:)

Şaka bir tarafa Adını Sen Koy dizisinde Alev’in bir numaralı adamı ve dizide konakta hizmetli olarak bulunan Nazan karakterine hayat veren Hande ÖZDEMİR diziden ayrılmıştır. Hande Özdemir’in yayınlanmayan bir kaç sahnesi var ancak çekimleri bittiği için dizimizden ve setten ayrılmıştır. Bu bilgiyi Nihat’da canlı yayında doğrulamıştır.

Nazan’ın Adını Sen Koy dizisinden ayrılmasının özel bir nedeni yoktur; tamamen senaryonun bitmesi nedeniyle bir daha konağa dönememiştir. Özellikle Ömer’in bu şantajı öğrenmesi Nazan’ın konağa dönmesini imkansız hale getirmiştir.

Hande Özdemir’e dizimize verdiği katkılardan dolayı teşekkür eder yeni projelerinde başarılar dileriz

dizibilgi google play

Nazan Adını Sen Koy Dizisinden Neden Ayrıldı? Hande ÖZDEMİR (22 Yorum)

  1. Adını sen koy dizisini severek izliyoruz ama konular birbirinden çok kopuk mesela sevim yasemine yüklü para bırakmıştı para ne oldu kullanan yok
    Ömer çok sinir neden zehraya bukadar kapalı davranıyor bildiklerini anlatsın artık bu gibi durumlar çok sıkıcı

  2. Nazan güle güle .lale Türkmen hoş geldin .Kıskan kıskan nereye kadar .Bir hırsızı belgeleye bilirsiniz görüntüsünü çekersiniz ,amma bir kıskanma olayı çok zor nereye çekersen oraya gidiyor .İnsanların ruh halini ailelerini yıkıyor .Kıskanma dozunda güzel ve Mertle ile Ömer arkadaş düşüncesi bile kötü . O yüzden kıskanmalarını hiç istemem teşvik te etmem .Bir oyuncunun dizide 2 sevgili olayına da karşıyım .Atacaksak gençlere güven ,saygı ,sevgi ,dostluk tohumları atılsın .DİZİMİ DE ÇOK SEVİYORUM AMMA BİRAZ SABIRSIZIM .

  3. Vallah ben Demeti 1aydan bir görəndə kıcık oluyorum qalmışki deki her gün çıldırarım;-);-)

  4. diyelim ömer öğrendi şantajı.. kendi verdiği çekin ödeme emrini de geri çeksin bence. bu dizide kötüler hiçbir ceza almadan ayrılıyorlar hep. bu da adalet duygusunu sarsıyor. kötülük yap yap sonra parayı al rahat hayat yaşa.. ceza da almalılar.

  5. Hande ozdemire hayatinda başarilar dileyorum. Dizide rolunin hakkini vererek oynadi. Bizi kendinden nefret etdirmeyi başardi. Arkadaslar kim demetin diziye girmesini istiyor?

      • Şahsen ben diziye girmesini istiyorum. Alev gibi eski takintili aşik degilde. Bir dost olarak, neşeli, gezmeyi , eglenmeyi seven bir kiz olarak girmesini isterdim. Mertle yakişirdi iyi olarak diziye dahil olursa. Ikiside omerin eski arkadaslari oldugu icin biri birlerini tanima ihtimali daha yuksek. Mertin arkadasinin esinden hoşlanmasindan daha iyi eski sevgilisine aşik olmasi. Hem omerde zehrayi mertden kiskanmakdan vaz gecerdi

        • Ömer’in Zehra’yı Mert’ten kıskanması lazım. bu gerekli ki, Ömer Zehra ya karşı olan duygularının farkına varsın. ve kendine itiraf edebilsin.

          adı olup da kendisi olmayan ancak Zehra için bir resmi bile Ömer’i kıskanması için yeterli olan Demet bilmiyorum?.

          gelmesi mi iyi ? gelmemesi mi? gelirse bu kez Zehra kıskanmaya başlayacak. gelmesin dersem gelmeyecekse gelmesin lütfen. 😀

        • Lalecim birde senin baktığın pencereden bakarsam olaya
          iyi biri olarak gelirse ve bir problem çıkarmayacağına söz verirse, uslu cici kız olursa, Alev gibi olmayacak davranmayacaksa,

          Mert ile birlikte olacak çiftimizden uzak duracaksa buyursun gelsin. ama yok niyeti eski defterleri yeniden açmaksa sakın gelmesin.

          • Senaristlere guven olmaz. Demeti sizin duşunduginiz gibi kotu kizda yapabilirler. Bizin ciftimiz icin biri lazim olari gezmeye dişarida yemek yemeye cikaricak. Konak iş mahalle başkada gitdikleri yer yok. Eskiden sahile varirlardi simdi o da yok . Bolca kotulik var. Artik bir kez daha kacitilma olaylarina tahamulum kalmadi. Umarim fikret soylu kimseyi kacirmaz nişani ogrendiginde.

  6. İsabet olmuş . Nazana sinir oluyordum en cokda alevin kol kadanin kirilmasina . Seviniyorum.Hande Özdemire basarilar

  7. Biz Nazan’a nefret etdiysek demekki rölünü çok başarili oynamiş.Bundan sonraki projelerinde başarilar dilerim.

  8. Güle güle sana nazan kaşiki iyi olsayidin zehiradan iy niyetle bara isteseyidin inaki bulub vererdi nabalim sede kötlülyüden vaz kecmedin.

  9. Güle güle NAAAZAAAN:)

    Resul abi Nazanın bu diziye katkılarını söyleyimmi? Bolca sinir, öfke:-(