Narcos Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 09 Ara 2019 Haberler  0

Narcos dizisinin Türkiye de yayınlanmasına karar verildi. Narcos dizisi çok yakında televizyon ekranlarında yayınlanacak. Türkiye televizyonlarında da izleyici ile buluşacak olan Narcos, Film Box tarafından izleyiciyi ilk sahnesinden başlayarak ekrana kilitleyen, son zamanların en başarılı yapımlarından NARCOS’u Türkiye’de TV’de ilk kez yayınlamaya hazırlanıyor. Sürükleyici dizinin tüm sezonları, uluslararası medya kuruluşu SPI International’in bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox ile ilk kez televizyon ekranlarına geliyor.

Narcos Hangi Kanal da Saat Kaçta?

Narcos televizyon kanallarında Salı ve Perşembe günleri saat 21.30’da yayınlanacak. Hafta sonları ise dizinin iki bölüm peş peşe tekrar bölümleri yayınlanacak. Dizi FilmBox kanalı farkıyla Türk televizyon izleyicisi ile buluşacak. Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, fenomen dizi NARCOS’u, ülkemizde 3 milyonu aşkın TV izleyicisi ile buluşturacak. Fenomen dizi, Türk televizyonlarında ilk kez FilmBox’ta yayınlanacak. 

NARCOS, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinde yer alan FilmBox kanallarında, her hafta iki bölümle yayında olacak. Dizinin yeni bölümleri, her Salı ve Perşembe, saat 21:30’da ekranlara gelecek. Cumartesi ve Pazar akşamları ise, kaçıranlar için iki bölüm üst üste tekrar yayınları gerçekleşecek. Bölümler yayın sonrasında ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması üzerinden de izlenebilecek.

NARCOS’un Türkiye’de TV’de ilk kez yayınlanmasının çok geniş bir kitleyi ekran başına çekeceğini söyleyen SPI International CMO’su Haymi Behar, “Son zamanların en başarılı dizilerden biri olan Narcos’un Türkiye’de televizyonlara ilk defa FilmBox ile gelecek olması bize gurur veriyor. Her anı nefes kesen bu dizinin TV ekranlarına yeni bir soluk getireceğine eminiz. Kültürel hayatımızda önemli yerini koruyan TV ekranları, bu kaliteli yapımı hak ediyor,” dedi.

NARCOS Dizisi Konusu

Güney Amerika’nın önde gelen uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın hayatı konu ediliyor. 1970’li yılların Kolombiyası’nda geçiyor. Dizi ilk bölümünü 28 Ağustos 2015 yılında yayınladı. Dizinin yönetmeni Jose Padilha. Dizi suç, drama ve aksiyon türünde izleyici ile buluşuyor.

Narcos Dizisi Oyuncuları

 

  • Pedro Pascal  (Javier Pena) 
  • Wagner Moura (Pablo Escobar )
  • Boyd Holbrook (Steve Murphy)
  • Francisco Denis (Miguel Rodriguez)
  • Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez)
  • Joanna Christie (Connie Murphy)
  • Pepe Rapazote (Jose Santacru
  • Alberto Ammann (Helmer Herrera)
  • Paulina Gaitan (Tata Escobar)

 

Javier Pena (Pedro Pascal

Pablo Escobar (Wagner Moura)

Steve Murphy (Boyd Holbrook)

Helmer Herrera (Alberto Ammann )

Tata Escobar (Paulina Gaitan)

Miguel Rodriguez (Francisco Denis)

Gilberto Rodriguez (Damian Alcazar)

Connie Murphy (Joanna Christie)

Jose Santacruz (Pepe Rapazote)

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.