Mutluluk Zamanı Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

Mutluluk Zamanı Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

Burak 29 Eyl 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yeni sinema filminin ismi yine değişti. Bilindiği üzere sizlere daha önce Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yeni filminin ismini Yanımda Kal olarak duyurmuştuk. Ancak filmin ismi bir kere daha değiştirilerek Mutluluk Zamanı olarak güncellendi.

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yeni sinema filminde 3. kez isim değişikliğine gidildi. İlk olarak Gitme Sen, olarak duyurduğumuz filmin ismi sonradan Yanımda Kal olarak güncellenmiş bu isimden değiştirilerek Mutluluk Zamanı olarak güncellenmiş durumda.

Yanımda Kal filminin yapımcılığını NuLook Yapım üstlenirken yönetmen koltuğunda  ise Şenol Sönmez oturacak.  Mutluluk Zamanı  filmi için ekip İstanbul ve Heybeliada’da 5 hafta boyunca çekimlere katılacak. Filmin 10 Kasımda vizyona gireceği açıklandı. Barış Arduç ve Elçin Sangu bir birlerine delicesine aşık iki genci oynayacak ancak kader delicesine aşık bu iki gence bir oyun oynayacak ve aşkları ile onları sınayacak.

Mutluluk Zamanı Oyuncuları

Barış Arduç(Mert)

9 Eki 1987 yılında İsviçre‘nin Scherzingen şehrinde doğmuştur. 8 yaşında kadar ailesi ile birlikte burada yaşayan oyuncu 1995 yılında ailesiyle birlikte Türkiye ‘ye kesin dönüş yapmıştır. Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor bölümünü kazandı ama isteksizlik yüzünden okumadı.Daha sonra 8 yıl kadar Can Kurtaranlık yapmıştır. Ayla Algan Barış Arduç’un tiyatro ve dizi hayatına başlamasına neden oldu ve Benim İçin Üzülme dizisinde rol aldıktan sonra kendini tanıtmayı başardı. Son olarak Elçin Sangu ile Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakterini oynadı.

Mert internet sitesi sahibi girişimci bir gençtir. Çok yakışıklı olmasının yanında çok zekidir.

Elçin Sangu

11 Temmuz 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Mersin Üniversitesi Opera Bölümü’nden mezun olmuştur.  Mezun olduktan sonra yaklaşık 1 yıl boyunca özel bir tiyatroda rol almıştır. Sahne Tozu Tiyatrosu’nda eğitimler almıştır. Tanınmasına ilk olarak oynadığı Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde olmuştur. Son Olarak Kiralık Aşk dizisinde Defne karakteri ile başrollerde oynamıştır.

Mutluluk Zamanı  filminde Elçin Sangu güzelliği ile büyüleyen bir  heykeltraşa hayat verecek.

Cengiz Bozkurt

Levent Öktem

Dila Bayrak

Mutluluk Zamanı Tanıtım Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Mutluluk Zamanı Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi” üzerine 1 yorum

  1. defomelbar dedi ki:

    Cok guzel baris arduc takipcilere kisa bir fragman yayinlamis superdi dizi olmali ikisi oynasin.cok begendim aksiyon ask hersey var. Heyecanla bekliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.