Mustafa Uğurlu İçerde Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Gerçek Nedeni(Yusuf Müdür)

İçerde Dizisinde finale sadece 5 bölüm kaldı ve İçerde dizisinin 15 haziran pazartesi günü ekranlara gelen 34. bölümünde Sarp’ı kurtarmak isterken ne yazık ki Yusuf Müdür şehit edildi. Hemde Kebapçı Celal ve adamı Davut tarafından. Bilindiği üzere İçerde Dizisinde gerçekler bir bir ortaya çıkmış ve Sarp’ın bir polis ajanı olduğunu öğrenen Celal ve adamları onu öldürmeye kalkmıştı.

Yusuf Müdür ise oğlu kadar sevdiği Sarp’ın harcanmasına engel olmak için ekipten önce çatışma bölgesine girine önce kolundan yaralanmış ancak sonra defalarca kurşun yarası almış ve şehit olmuştu. Celal ile mücadele de zaten ortaya çıkan Sarp şimdi daha da yalnızlaşmıştır.

Peki İçerde Dizisinden Mustafa Uğurlu  Neden Ayrıldı?

Mustafa Uğurlu İçerde Dizisinden senaryo ereği ayrılmıştır. İçerde Dizisi senaryosunda artık son 5 bölümde Yusuf Müdür’ün rolü kalmamıştır ve Mustafa Uğurlu’da son senaryosunu çekmiş ve tatile çıkmıştır. Mustafa Uğurlu’nun İçerde dizisi yapımcısı veya başkası ile özel husumetleri yüzünden ayrıldığı haberleri yalandır.

Mustafa Uğurlu İçerde dizisi finale giderken diziden ayrılmıştır; aslında buna ayrılık denmez de gemiyi biraz erken terk etmiştir. Mustafa Uğurlu’ya yeni dizilerinde ve hayatında başarılar dileriz.

dizibilgi google play

Mustafa Uğurlu İçerde Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Gerçek Nedeni(Yusuf Müdür) (1 Yorum)

  1. Mutlu bitirin be öf tüm sene izledik hakettik mutlu sonu ne oluyo sanki sonu kötü bitince biz senarist bol bol küfür ediyoruz.