Mustafa Karataş Ne Kadar Maaş Alıyor? 2020 Ramazan Programı

Burak 21 Nis 2020 Haberler  0

Ramazan Ayı geldiğinde insanların dini hassasiyetleri de yükseliyor. Bu günleri iyi değerlendirmek isteyen insanlar ekranlarda yayınlanan programlarla bunu sağlamaya çalışıyorlar. Hal böyle olunca kanallarda ramazan programları boy göstermeye başlar her ramazan. Son yıllarda ise ramazan programı sunan sunucuların aldığı ücretler sorgulanmaya başladı. Nihat Hatipoğlu, Mustafa Karataş gibi sunucuların aldığı ücretler merak konusu idi.

Mustafa Karataş Kimdir ?

Aslen Sivas- Gürünlü olan Mustafa Karataş. Kutsal aylar ve günlerde televizyonlarımızın vazgeçilmez programlarında görmeye alışkın olduğumuz isimlerden biridir. 5 yaşında ailesi ile birlikte Karabük’e taşınmışlardır. İlk ve ortaokulu burada bitiren Karataş liseye Kastamonu’da başlayıp Sakarya’da bitirmiştir. Üniversiteyi Marmara İlahiyat Fakültesinde bitirmiştir. Daha sonra bu üniversitede lisans ve doktora yaptı.

Hayatını ilahiyata adayan Mustafa Karataş 2013 yılında profesörlüğe ilk adımını atmıştır. Eğitimi tamamladıktan sonra pek çok ilahi alanda dersler vermiş ve birçok ilahi makale yazmıştır. Mustafa Karataş ekranlara 2004 yılında adımını atmıştır. Pek çok canlı yayın ile seyircilerin odağı olmuştur. Ayrıca Karataş Türkçe’den farklı olarak Arapça ve İngilizce dillerini de bilmektedir. Aynı zamanda evlidir ve 4 çocuğu bulunmaktadır.

Mustafa Karataş Ne Kadar Maaş Alıyor?

Ülkemizde ramazan ayının heyecanının başlamasıyla beraber iftar programlarının sunucuları da ilgi görmeye başladı. Takipçilerin kafasında en çok bu sunucuların ne kadar maaş aldığı sorusu bulunmaktadır. Peki Mustafa Karataş’ın ramazan boyunca alacağı para ne kadar? ne kadar para kazanıyor? Mustafa Karataş’ın bölüm başına aldığı para ne kadar ? bütün bu soruların cevabını şimdi vereceğiz.

Tüm bu programların sunucularını bir liste haline getirirsek aylık 600 bin TL kazançla Nihat Hatipoğlu listede ilk sırada yer alır. Onu aylık 400 bin TL ile Mustafa Karataş takip etmektedir. Mustafa Karataş’ın ardından aylık 150 bin TL kazançla Fatih Çıtak gelmektedir. Geçmiş ramazanlarda maaş durumu böyleyken önümüzdeki ramazan ayında sunucular ne kadar maaş alacak? Yazının devamında bu sorunun da cevabını alacağız.

Mustafa Karataş 2020 Maaşı Ne Kadar ?

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte iftar ve sahur programlarının başlaması an meselesi haline gelmiştir. Bu programların sunucularından biri olan Mustafa Karataş’ın aylık kazancı herkesin kafasında soru işareti bırakmıştır. Önceki programlardan çok büyük paralar kazanan sunucuların bu programlardan da aynı veya daha fazla miktar para kazanacağını düşünüyoruz. Bu günlerde kimsenin evden çıkamaması bu programlara olan ilgiyi artıracaktır. Sunucular halkın evde olmasını çok iyi değerlendirecektir. Bizim düşüncemiz bu kanallara olan ilginin artmasıyla sunucuların alacağı maaş diğer yıllara göre daha fazla olacaktır. Ancak Mustafa Karataş’ın 2020 ramazan maaşı  ne kadar net olarak bilinmemektedir.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Mustafa Karataş Ne Kadar Maaş Alıyor? 2020 Ramazan Programı” üzerine 1 yorum

  1. Mustafa karadas dedi ki:

    Mustafa karadas Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlimcuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir