Murat Güloğlu İle Kanal D Sabah Haberleri Sunan Mutlu Ulusoy Kimdir?

Burak 18 Ağu 2017 Haberler  0

2017 2018 yeni sezonunda  Kanal D Sabaha haberlerini sunacak ikili belli oldu. Medyada çıkan haberlere göre Fox Tv’de uzun yıllar sabah haberleri sunan Murat Güloğlu artık sabah haberlerini Kanal D ekranlarına partneri Mutlu Ulusoy ile sunacak. Bilindiği üzere Fox Tv  Murat Güloğlu’nu yaptığı bir paylaşımdan dolayı işten çıkarmış ve yaşanan anlaşmazlıklar hem medyaya yansımış hemde mahkemeye taşınmıştı.

Murat Güloğlu farklı tavrı ve evinizin oğlu söylemi ile sabah haberlerin de izleyicinin aradığı isim olmayı başarmıştı. Murat Güloğlu’na destek ise daha önce Tv8’de Bu sabah programını ve spor haberleri sunan güzel sunucu Mutlu Ulusoy’dan geldi. Kilo veren Mutlu Ulusoy  çok daha fit ve güzel görünümü ile Murat Güloğlu’nun partneri olacak. Peki Mutlu Ulusoy kimdir?

Mutlu Ulusoy Kimdir?

Araştırmalarımıza göre 1987 yılında dünyaya gelen Mutlu Ulusoy 30 yaşındadır. Televizyon sektörüne ilk olarak Habertürk’te başlayan Mutlu Ulusoy, ardından Beşiktaş Spor Klübünün resmi internet sitesinde editör olarak çalıştı. Daha sonra Fox’a transfer olan Mutlu ULUSOY Fatih Portaka ile çalıştı ve büyük deneyim kazandı. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Mutlu Ulusoy TV8’de Bu Sabah isimli sabah haberlerini sundu. Görevinden ayrılan Mutlu ULUSOY spor spikerliğine geçti ve  2 yıl boyunca NTV’nin spor haberlerini sundu. Sonrasında ise Trt Spor’da çalıştı.

Günaydın Türkiye Tanıtımı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.