Muhteşem Yüzyıl Kösem Neden Yok?Final mi Yaptı?Hangi Güne Alındı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yapımcısı Tümur Savcı Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat’ın 60. bölümü ile 27 haziran salı günü final yaparak ekranlara veda edeceğini duyurdu.

Daha önce FOX TV’ “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinin yayın günü değiştirmiş ve Cuma’dan  salıya almıştı. Cuma günleri ekrana gelen Kösem dizisi 14 Şubat’tan itibaren salı günleri izleyicisiyle buluşmuştu.

Alınan bu kararın altında dizinin reyting sonuçlarının etkisi var gibi.Dizi 27 ocakta yayınlanan reyting sıralamasında 53.sırada yer almıştı.Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger ve Farah Zeynep Abdullah’ın olduğu dizinin diğer oyuncuları; Caner Cindoruk, Aslı Tandoğan, Necip Memilli, Engin Benli, İsmail Demirci,Ushan Çakır, Metin Belgin, Ece Çeşmioğlu, Leyla Feray gibi isimler olmuştu.

Sıra                                                      Tarih                                      SHR (%)
53. Muhteşem Yüzyıl: Kösem 27 Ocak 2017 Cuma Reytingleri 3.43
40. Muhteşem Yüzyıl: Kösem 20 Ocak 2017 Cuma Reytingleri 3.48
38. Muhteşem Yüzyıl: Kösem 13 Ocak 2017 Cuma Reytingleri 3.54
35. Muhteşem Yüzyıl: Kösem 30 Aralık 2016 Cuma Reytingleri 3.98

FOX TV’de yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinin konusu Osmanlı tarihine damgasını vuran ve tarihteki en güçlü kadınlardan olan Kösem Sultan ile Bağdat Fatihi 4.Murat arasındaki zorlu mücadeleyi anlatıyor.Her cuma ekranlarda yer alan dizinin salı gününe alınması kafaları karıştırmış durumda.Çünkü bu değişikliğin diziye getireceği pek fazla bir şey yok.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem 60. bölüm Final Fragman 27 haziran

Fragman şuanda yayınlanmadı

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem Neden Yok?Final mi Yaptı?Hangi Güne Alındı (4 Yorum)

    • Mehtap kaliteli anlamlibir dizi ask mesk vurdulu sacma konusu aynidizilerden sikildik siyasi entrikalara boyun egmemeli