Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi İlk Bölümü ile 18 Kasım’da Ekranlara Gelecek

Başrollerini Metin Akdülger, Mehmet GÜNSUR, Aslı TANDOĞAN, Ece ÇEŞMİOĞLU, Caner CİNDORUK, Nurgül YEŞİLÇAY ve Leyla Faray gibi isimlerin paylaştığı Ay Yapımın yeni dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatih’nin ilk bölüm tarihi açıklandı.

2 Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi ismi ile 2. sezonunda ekranlarda olacak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ilk sezonu ile Star Tv ekranlarında ne yazık ki beklenen başarıyı gösterememişti. 300.000 TL’ye varan bölüm başı maliyet ile sadece 3.6 ortalama reyting yakalayabilen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 2. sezona da çok önemli değişiklikler ile girmeye hazırlanıyor.

Oyuncu kadrosunu ve senaryosunu baştan sona değiştiren Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 2. sezonda ilk sezonun aksine Kösem Sultan’ın oğlu 4. Murad dönemi ile devam edilecek. Bağdat Fatihi olarak da bilinen ve genç yaşta tahta çıkan Kösem Sultan’ın oğlu 4. Mur5ad döneminde gelen adalet ve huzur  Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi dizisinde konu edinecek.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatih tam liste oyuncu kadrosu için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]

Bana Sevmeyi Anlat dizisi yerine cuma akşamları ekranlara gelecek olan  Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi dizisinin en büyük rakibi ise kuşkusuz Kanal D ekranlarının 11. sezonu ile izleyicisi karşısında olan ve hala gününde liderliği elinden bırakmayan Arka Sokaklar dizisi olacak. Daha sonra ise Star Tv’nin sevilen romantik komedi dizisi Kiralık Aşk’ta Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi dizisinin rakipleri arasında olacak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi Resim Galerisi

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 1. Bölüm Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi İlk Bölümü ile 18 Kasım’da Ekranlara Gelecek (1 Yorum)