Muhteşem İkili Ela (Ahsen) Şive Şenözen Kimdir?

Burak 12 Ara 2018 Muhteşem İkili  0

Kanal D’nin, TMC imzalı, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un üstlendiği sevilen dizisi Muhteşem İkili, her perşembe akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in paylaştığı; Engin Şenkan ve Zafer Algöz’ün de kadrosunda yer aldığı dizinin kadrosuna Şive Şenözen de dahil oldu.

 

Ahsen, Mkc ve Mert Barca arasında yıllar önce büyük bir kavga meselesi olmuştur. Mkc ve Ahsen arasında yıllar önce bir aşk yaşanmıştır; ama Mert Barca bu aşka inanmaz belki de Ahsen ile o dönemde kendisi de aşk yaşamıştır. 

Ahsen önce kimlik sonra da yüz değiştirmiş bir çok estetik operasyon sonrası Ela olmuştur. 

Şive Şenözen, dizideki en gizemli karakterlerden biri olan “Ahsen”e hayat verecek. Barca, MKC ve Demiray arasındaki çekişmenin ilk sebeplerinden biri olan Ahsen, yıllar sonra yüzünü ve kimliğini değiştirip “Ela” olarak Muhteşem İkili’nin karşısına çıkacak.

Muhteşem İkili, Perşembe akşam saat 20.00’de Kanal D’de.

ŞİVE ŞENÖZEN KİMDİR?

Şive Şenözen 17 Şubat 1986 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro mezunu olan Şive Şenözen ilk oyunculuk deneyimini 2010 yapımı Kavak Yelleri dizisinde yaşamıştır. Daha sonra Küçük Sırlar, Aşktan Kaçılmaz, Gönül Hırsızı, ve Huzur Sokağı gibi önemli yapımlarda yer alsa da ilk defa Muhteşem İkili dizisi ile bu kadar önemli ve kendini gösterebileceği bir rol yakalamıştır.

Şive Şenözen son olarak 2016 yapımı Yeşil Deniz dizisinde yönetmen olarak görev yapan Yahya Samancı ile 4 Haziran 2016 da evlenmiştir dizi de de Safiye isimli güzel bir kıza hayat vermiştir. Şive Şenözen’in hayat verdiği Safiye karakteri onun en çok tanınmasını sağlayan rol olmuştur. Şimdiye kadar 6 dizide rol almıştır.

 

MUHTEŞEM İKİLİ 7. YENİ BÖLÜM ÖZETİ 7. Bölüm Fragmanı

Muhteşem İkili’nin yıllardır ulaşmaya çalıştığı Ahsen birime gelir. Üstelik artık Barca ve MKC’yle çalışacaktır. Fakat, başka bir kimlikle ve başka bir yüzle. Ahsen’in, Barca ve MKC’ye dair bazı gizemli planları olduğu çok bellidir. Planlarına Yağmur’un evinin yanına taşınmakla başlar. Ahsen artık hayatımızın tam ortasındadır. Peki, Muhteşem İkili’miz den ve sevdiklerinden ne istemektedir?

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.