Muhammed Rojhat Özsoy Kimdir? Aşk ve Gurur Ali Kimdir Kaç Yaşında

Aşk ve Gurur dizisine ZEynep’in en küçük kardeşi Ali karakterine hayat verecek genç oyuncunun kim olduğu belli oldu. Aşk ve Gurur dizisinde Ali Esen’i Muhammed Rojhat Özsoy canlandıracak.

Muhammed Rojhat Özsoy Kimdir?

1991 yılında Erzurum’da dünyaya gelen genç oyuncu Muhammed Rojhat Özsoy Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünden mezun olmuştur. Sektöre eğitimli olarak giren ve tiyatro oyunlarında yer alan Muhammed Rojhat Özsoy ilk olarak 2014 yılında Kuşlar oyunu ile Semaver Kumpanya’ya katıldı. 2015 yılında Nimet Atasoy’un menajerlik şirketine üye olmuştur de çalışmaya başlamıştır. Bu şirket ona Aşk ve Gurur dizisinde Ali karakterinde oynamasında çok yardımcı olmuştur. Limon film bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

Aşk ve Gurur Ali Kimdir?

Aşk ve Gurur dizisinde Ali karakteri 4 kızı olan Esen ailesinin tek oğludur. 4 kızdan sonra geldiği ve erkek olduğu için babası Ahmet ve Annesi Latife için çok değerlidir. Ali ablası Şükran ile aynı lisede eğitim görmektedir. Kendi halinde sessiz sakin bir çocuktur. Yer yer ablaları ve annesi ile geçinemese de arkadaşları ve ailesi tarafından sevilen bir ergendir. 

Muhammed Rojhat Özsoy  instagram adresi için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

Aşk ve Gurur dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]