Müge Anlı İle Zülbiye Bulundu mu ?

Müge Anlı kaybolanları bulmaya devam ediyor. Bugüne kadar bir çok kişiyi kavuşturan Müge Anlı’ya yine bir konuk daha katıldı. Müge Anlı’ya telefonla bağlanan Orhan Gencebay’da  kaybolan kızı arayacağını söyledi.

Müge Anlı İle Zülbiye Topuz Kimdir ?

Her şey iki kız kardeşin Müge Anlı İle Tatlı Sert programına katılması ile başladı. Sultan Şentürk ve Zülbiye Yayla adındaki iki kız kardeş Müge Anlı’ya başvurarak kardeşlerinin bulunmasını istedi. Ablalarının 2 aylıkken evlatlık verildiğini ve Orhan Gencebay’ın bir filminde oynadığı bilgisine ulaştıklarını belirten kardeşlere Orhan Gencebay’ın telefonla araması büyük bir mutluluk oluşturdu. Orhan Gencebay telefonda o kızı tanıdığını ve çok sevdiklerini dile getirdi. Kızımızı bulacağız diyerek oradakileri sevindirdi.

 

Hanife ve  Ömer Topuz çiftinin 8 çocuğundan biri olan Zülbiye evde çıkan bir yangın sırasında son anda kurtarılmış. Anne ve babasının çalıştıkları bir gün küçük kardeşlerin çıkardığı yangın sonucu ölmekten son anda kurtulan Zülbiye ‘nin ailesinin çok fakir olması nedeniyle başka bir aileye evlatlık olarak verilmiş ve o günden beri de haber alınamamış. Zülbiye’nin 1971 doğumlu olduğu ve Orhan Gencebay’ın bir filminde oynadığı biliniyor.

 

Dün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Sultan ve Zülbiye kardeşler kız kardeşlerini aramışlardı aynı zamanda kardeşlerinin Orhan Gencebay`ın bir filminde oynamış olduğunu söylemişlerdi. Ancak Kız kardeşleri olduğu düşünülen ve filmlerde oynayan kişi Müge Anlı`ya ulaşmış ve ben onların kız kardeşi değilim evet bende tek çocuğum fakat ben evlatlık verilmedim onlara yanlış bilgi verilmiş olmalı şeklinde konuştuğunu Müge Anlı`ya anlatmış. Bu olumsuz haberden sonra moraller bozulsa da Sultan ve Zülbiye kardeşler ablalarını aramaya devam edeceklerini söylediler.

dizibilgi google play

Müge Anlı İle Zülbiye Bulundu mu ? (4 Yorum)

    • Yaaaa Mahri abla yaaa seni heryerde arıyorum LAVRİ’ni nasıl unutursun sen yaa benden kaçışın yok

    • Yaaaa Mahri abla yaaa seni heryerde arıyorum LAVRİ’ni nasıl unutursun sen yaa benden kaçışın yok taamı