Müge Anlı İle Üç Gencin Katili Kim? Adana’da Öldürülen

Müge Anlı İle 2 Şubat Programında yeni bir olay daha aydınlanmak üzere masaya yatırıldı.Eser,Ufuk,Refik adında üç genç geçtiğimiz günlerde mezarlıkta arbada 50 kurşunla öldürülmüş halde bulundular.Adana Yüreğir’de Alihocalı Mahallesi’ndeki mezarlıkta 9 gün önce 32 yaşındaki Ufuk Altun, onun muhasebe işlerini yürüten 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Refik Bingül ve Ufuk Bey’in arkadaşı 36 yaşındaki Eser Binen öldürülmüş olarak bulunuyor. 3 gencin aileleri Müge Anlı İle Tatlı Sert programına başvuruda bulunarak katil ya da katillerin bulunması için yardım istedi.

Şimdiye kadar bir çok cinayeti aydınlatan,birçok kayıp aileyi birbirine kavuşturan Müge Anlı şimdi de Adana’daki bu esrarengiz olayı aydınlatmaya çalışıyor.Adana’da vahşice katledilen üç genç 50 kurşunla mezarlıkta ölü bulundu.Katilin kim ya da kimler olduğu polis tarafından araştırılıyor.

Öldürülen gençlerden Eser Binen  36 yaşında ve bekar.Diğer öldürülen kişi Ufuk Altun ise 32 yaşında evli ve 2 çocuk babası.Refik Bingül ise 19 yaşında ve bekar.Telefonla canlı yayına bağlanan bir kişi Ufuk’un babasının Suriyeli bir kadınla ilgilendiğini ve onu kendi evine taşıdığını söyledi.Bu durumdan rahatsız olan Suriyeli kadının eşi Ufuk’un babası ile bir münakaşa yaşamış.Eğer eşimi göndermezsen sana çok büyük acılar yaşatacağım diyerek tehditlerde bulunduğu iddialar arasında.

3 şubatta programa katılan Ufuk’un anne ve babası iddialara cevap verdiler.Ufuk’un babası iddia edildiği gibi Suriyeli kadının kocasından herhangi bir tehdit almadığını savundu.Bu arada polisten gelen raporlara göre olay gecesi 50 kurşun değil 68 kurşun sıkıldığı ve katil ya da katillerin arabayla değil yürüyerek olay yerine geldikleri sanılıyor.Olay yerinde 2. bir araba izinin olmadığı tespit edilmiş.Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Müge Anlı İle Viyana'dan Gelen Ahmet Kimdir?Babası Kemal Alptekin Nerede?