Müge Anlı İle Tatlı Sert Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2016 2017

Müge Anlı İle Tatlı Sert Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2016 2017Müge Anlı İle Tatlı Sert Yeni Sezon

Atv’nin sevilen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert’in sezon finali yapmasının ardından gözler Müge Anlı İle Tatlı Sert’in yeni sezonun ne zaman başlayacağı soruları gelmeye başladı.

Müge Anlı İle Tatlı Sert  programı 24 haziran 2016 cuma günü sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Müge Anlı İle Tatlı Sert  programında bazı cinayetler yeni sezona kaldı. Cinayetlerin sonucunu merak eden izleyici ise dört gözle Müge Anlı İle Tatlı Sert’in yeni sezonunu sormaya başladı.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 2016 2017 yeni sezonuna 5 eylül 2016 pazartesi günü start verecek ve hafta içi her gün izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 2016 sezonu başlama tarihi kesindir; değişmesi söz konusu değildir. Müge Anlı İle Tatlı Sert 2016 2017 yeni sezonu tanıtım fragmanı yayınlandığında da sayfamıza eklenecektir.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2016 2017 (8 Yorum)

  1. atevede yeni başlayan bırogram başlamı kısmetse olur diye atv yakıştıramıyorum bu kadar güzel kanala esra eroluda yakıştıramamıştım biz bu kadar reytig beşine düşmemize ne gerek var daha düzeyli pırogram istiyoruz lütve ateve sana yakışanı yap okumazsıniz biliyorum kendimi yazarak tatmin ediyorum

  2. Bizde bu programı Türkmenistan dan izliyoruz annem bu program için televizyon önünden ayrılmıyor

  3. müge anlının en büyük hayranlarından biriyim ve hemen programın başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum