Müge Anlı ile Tatlı Sert 2019-2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni bölümleri, 2019-2020 sezonunda da Atv ekranlarında olmaya devam edecek. Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam edecek.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon başlama tarihi ATV tarafından 2 Eylül 2019 Pazartesi olarak açıklandı. Müge Anlı, yeni sezona ATV ekranlarında 2 Eylül Pazartesi günü merhaba diyecek.

Gündüz kuşağı programları arasında en çok tercih edilen program olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, 21 Haziran Cuma günü yayınlanan son bölümü ile sezon finaline girmişti. Yaz Dönemi boyunca da ekranlarda olan Müge Anlı, Güven Bana programını sundu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Saat Kaçta Başlayacak?

Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ile avukat Rahmi Özkan‘ın da yer aldığı televizyon programı Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam edecek.

Hafta içi her gün yayınlanacak program sabah saat 10:00 itibari ile başlayacak.

 

 

 

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.