Müge Anlı İle Melike Karabulut Nerede ? İntihar mı Etti ?

yorumsuz
315

Müge Anlı İle Tatlı Sert programı birbirinden ilginç olaylara damgasını vurmaya devam ediyor.Viyana’dan babasını bulmak için Müge Anlı İle programına katılan Ahmet’i babasına kavuşturan,60 dakika gibi kısa bir sürede  Sudenur’u bulan,dünyanın her tarafında sevilerek izlenen program övgüyü fazlasıyla hakediyor.

Müge Anlı İle 10 şubatta yine bir kayıp haberi duyuruldu.Bu habere konu olan kişinin intihar etme riski bulunuyor.Habere konu olan çoçuk 13 yaşındaki Melike Karabulut.Henüz 13 yaşında olan Melike İstanbul Ümraniye’de yaşıyor.Salı günü markete okulda yemek üzere birşeyler almak için gidiyor.Daha sonra kendisinden haber alınamıyor.

Annesi Cezminur Hanım Markete gitmek için 5 lira veriyor.Üzerinde de 30 lirası olan Melike kayıplara kavuşuyor.Daha sonra günlüğünden bir not çıkıyor.Notta bugün ayın yedisi kendimi denize atacağım.Denizin temiz sularına diye yazmış.İntihar şüphesi olan küçük kız Melike her tarafta aranıyor.Psikanalist Dr. Arif Verimli bunun yapısal bir sorun olabileceğini intihar tehtidi olduğunu söyleyerek hemen bulunmasını istedi.

 

Related Post

READ  Müge Anlı İle Ömer Şeşen Nerede ? Öldürüldü mü ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın