Müge Anlı İle Dudu Çelik’i Kim Öldürdü ? Neden Öldürüldü

Hafta içi hergün saat 10.00 da ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Müge Anlı İle Tatlı Sert üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

6 Eylül tarihinde yayınlanan programda herkesin tansiyon hapını içmediği için öldüğünü düşündüğü Dudu Çelik damgasını vurdu. Sinop’un Boyabat ilçesinin Ergeç köyünde yaşayan Dudu Çelik’in kan lekeli giysileri farkedilince mezarı açılıyor. Mezarı açılan Dudu Çelik hakkındaki korkunç gerçek ortaya çıktı. Çünkü Dudu Çelik cinayete kurban gitmişti. Dudu Çelik 3. kez evlendiği Necati Çelik ile evlenmiş ve hiç çocuğu olmamıştı. 

Cenazesi yıkanırken gördükleri karşısında şok olan yiğenlerinin içine kurt düşmüştü. Dudu Çelik’in sırtında darp ve kan izleri vardı. İddiaya göre Dudu Çelik’in üvey oğlu Şinasi Çelik yıkama işini yapan kişileri kendisi ayarlayarak Dudu Çelik’in yiğenlerini cenazeye yaklaştırmak istememiş. Bu şüpheler altında cenaze gömülmüş ancak Dudu Çelik’in akrabaları olayın peşini bırakmamış. Dudu Çelik’in kanlı elbisesini gören akrabalar savcılığın yolunu tutarak şikayetçi olmuşlar. Savcılıkta Dudu Çelik’in kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için mezarı açtırılır. Dudu Çelik’in silahla öldürüldüğü ortaya çıkar.

Olaylar üzerine Necati Çelik ve oğlu Şinasi Çelik gözaltına alınır ve bir gün sonra delil yetersizliğinden serbest bırakılır.  Dudu Çelik’in üvey oğlu Şinasi Çelik’e borç para verdiği ve almak istediği için öldürüldüğü İddia ediliyor. Olayla ilgili gelişmeleri kanalımızdan takip edebilirsiniz….

Müge Anlı ile Tatlı Sert 2019-2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Müge Anlı İle Tatlı Sert 2017 2018 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 1874. Bölüm (10. sezon)
Müge Anlı İle Zülbiye Bulundu mu ?
Müge Anlı İle Üç Gencin Katili Kim? Adana’da Öldürülen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir