Müge Anlı Güven Bana Atv Müge Anlı Güven Bana Başvuru Formu

Burak 17 Haz 2019 Programlar  0

Müge Anlı’nın sunacağı “Güven Bana” 27 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00 de atv’de başlıyor.

Ekranların Sevilen ismi Müge anlı yaz aylarında da izleyicisini yalnız bırakmıyor Müge Anlı Güven Bana Yarışması ile çok yakında Atv Ekranlarında olacak.

Yaklaşık 6 yıl önce yine ATV ekranlarında Tamer Karadağlı’nın sunumuyla ekranlara gelen Güven Bana Yarışması ekranlara geri dönüyor.

Güven Bana Yarışması Sunucu Müge Anlı

Güven Bana Yarışmasının Yeni Sunucusu Ekranların çok Sevilen İsmi Müge Anlı.
‘Tatlı Sert’ programıyla hafta içi her gün ekranlarda olan Müge Anlı, ATV’de yakında yayınlanacak olan ‘Güven Bana’ isimli yarışma programını sunacak

12 yıldır ATV’de program yapan Müge Anlı, 21 Haziran 2019 cuma günü sezon finali yapacak. Müge Anlı Türkiye’nin gündemine oturan birçok cinayeti aydınlattı ve adeta gündemi belirledi. Araştırmacı gazeteci kimliği İle dikkatleri çeken Müge Anlı, yaz programında para kazandıran yarışma sunacak.

Güven Bana Programı Hangi Gün Atv Ekranlarında Olacak?

Cumartesi ve pazar günü çekimlerin yapılmaya başlandığını dile getiren Müge Anlı, henüz yayınlanacak gün ve saatin belli olmadığını belirtti. Hafta da bir gün yayınlanacak. Hem bilgi edineceğiniz, hem de eğleneceğiniz bir program Güven Bana.

Müge Anlı’nın sunacağı “Güven Bana” 27 Haziran Perşembe akşamı atv’de başlıyor.

Güven Bana Yarışma Konusu

Birbirini hiç tanımayan iki yarışmacı yarışmada bir araya geliyor, yarışıyor ve para kazanıyorlar. 15. soruya kadar gelebildiklerinde butona basmadan parayı bölüşme hakları var. Ancak yarı yolda yarışmacılardan birisi diyelim ki 50 bin tl kazandığı an butona basar ve karşı tarafı yarı yolda bırakabilir de. Bu ihtimal de var. Olmadı Yarışmacılar Güven Bana diyerek sonuna kadar birlikte de gidebilir ve parayı eşit bir şekilde paylaşabilir de.

Yarışmacılar Güven Bana Yarışmasında yarışırken butona basacak mı? basmayacak mı? Birbirlerine Güvenerek Yollarına devam mı edecekler?

Güven Bana Ödül

Güven Bana Yarışmasının ödülü tamı tamına 1. Milyon TL

Atv Güven Bana Yarışması Başvuru Formu

Enerjisi Yüksek kendisine güvenenler bu yarışmada sizlerde yarışabilir Müge Anlı ile tanışabilir o ortamın heyecanını yaşayabilirsiniz.

Başvuru için whatsapp No:

https://anket.tmgrup.com.tr/GeneralSurvey/SurveyQuestionSinglePageV2?webSiteId=0fe2a405-8afa-4238-b429-e5f96aec3a5c&surveyId=5b0591d7-3008-4a96-9ac5-d84de5a1775e&sortOrder=0

Yukardaki Linkten başvurunuzu yapabilirsiniz.

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.