Müge Anlı 9-13 Mayıs Olaylar Çözüldü Mü Kayıplar Bulundu Mu ?

[kirmizitext]Müge Anlı İle Tatlı Sert 9 13 Mayıs Haftası Neler Oldu Olaylar Çözülebildi Mi ? Kayıp Kişiler Bulundu Mu Son Durum Ne ?[/kirmizitext]

2016 Yeni Bölümler

müge anlı canlı yayın

Müge Anlı İle Tatlı Sert 9 Mayıs Pazartesi, 10 Mayıs Salı, 11 Mayıs Çarşamba, 12 Mayıs Perşembe, 13 Mayıs Cuma Yeni olaylar ne oldu geçmiş olaylar cinayetlerin katilleri bulundu mu ? Bu Hafta vakalar da son durum ne ? gelişmeleri yazımızda olacak.

[kirmizitext]Sevda Sarı Bulundu Mu ? Olay Cinayet Mi ? Son Durum Nedir ?[/kirmizitext]

Ankara da evden işe gitmek için ayrılan bayan 4 aydır kayıp. Programa geçen hafta abisinin katıldığı olayda abisi Sevda  Sarı’nın eski eşi Nizamettin’den şüphelendiğini belirtti. Kardeşini boşandıktan sonra da takip eden Nizamettin şüpheli durumda. 4 Çocuk annesi Sevda Sarı Ankara Mamak da yaşıyor.

Eşi ve kayın pederinden şiddet gören Sevda Sarı 3 yıl önce boşanmış. Sevda abisine beni takip ediyorlar demiş. Müge Anlı bu olayı çözmek için abisini programa kabul etti.

Sevda kayıp vakası şuan cinayet şube ve kayıp şube tarafından inceleniyor. Son durum gelişmeleri oldukça sizleri haberdar edeceğiz.

Müge Anlı Canlı Yayın İletişim Telefon No : 0212 639 42 63 – 50 17

[mavitext]Nazmiye Çam Davası Son Durum Mahkeme Kararı Çıktı Mı ?[/mavitext]

müge anlı ile tatlı sert nazmiye çam fotoğrafı

Nazmiye Çam davası Yargıtay kararını gerekçeli olarak verdi Mahkeme davanın sonuçlanması için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın görüşünü alacak. Hasan, Ahmet ve Ali Yaşar’ın cezası onanması halinde infaz uygulanacak. Katili kim çıktı şuan olarak net belli değil fakat mahkemenin bitmesi 3 aya kadar sürebilir denildi.

[saritext]Hatice Engün Bulundu Mu ?[/saritext]

mügen anlı tatlı sert hatice engün olayı

6 Mayıs programa gelen Hatice Engün’ün annesi Perihan hanım kızından 10 yıldır haber alamadığını belirtti. Hatice’nin abisi Berat Engün canlı yayına telefonla bağlandı ve bu olayı kimseye söyleyemediklerini belirtti. Annesine bile söylemeyen Berat Hatice’nin kaybolduğunu açıklamamış.

Perihan hanım 10 yıl önce eşinden ayrıldığında Hatice 8 yaşındaymış kızının yanına giden anne kızını sorduğunda Hatice kaçarak evlenmiş demişler.

Aile Hatice Öldü Mü Yoksa Hayatta Mı ? sorusunun cevabını arıyor.Hatice Konya Katrancı köyünde kayboldu. Berat annesini suçladı ? Müge Anlı Berat’ın yalan söylediğini tahmin ediyor.

müge anlı hatice engün fotoğrafı

Sevgi İzi ile 16. Kayıp Bulundu

Hatay dört yolda kaybolan bir kız çocuğu bir Müdüre hanımın yardımıyla bulundu ve ailesine teslim edildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert olaylar hakkında ki tahminlerinizi kim suçlu kim şüpheli yorumlarınızı en alttaki kısıma yazabilirsiniz. 9-13 Mayıs haftası olaylar cinayetler son durumları ile sitemizde…