Müebbet Dizisi Tanıtım Fragmanı

Atv ekranları için hazırlanan Müebbet Dizisinin çekimlerine başlanma kararı alındı. Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programının Pt2’ye alınma kararı sonrasında Müebbet Dizisinin çarşamba akşamları izleyicisi karşısına çıkarılacağı düşünülüyor. Daha önce Atv Trt1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un karşısına rakip çıkarmama kararı almıştı; ancak Atv’nin çarşamba akşamları Müebbet Dizisi ile Diriliş Ertuğrul’un sarsılmaz liderliğine bir dur demek istiyor gibi.

Başrollerini Türkiye’nin en iki oyuncusu arasında gösterilen Fahriye Evcen ile Engin Akyürek’in paylaşacağı Müebbet Dizisinin tam liste oyuncu kadrosu da belli oldu. Müebbet Dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakterleri için[mavibuton] tıklayınız [/mavibuton]muebbet-dizisi-set-fotograflari

Müebbet Dizisi çekimlerine şuanda başlanmadığı için sizlere Müebbet Dizisi tanıtım fragmanını şuanda izletemiyoruz; ancak Müebbet Dizisi tanıtım fragmanı yayınlandığında ve setten görüntüler aldığımızda siz değerli ziyaretçilerimize aktaracağız.

Müebbet Dizisi Tanıtım Fragmanı

Müebbet dizisi tanıtım fragmanı yayınlanmamıştır; bu video Engin Akyürek’in tanıtımıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Müebbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Fotoğrafları