Müebbet Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Müebbet dizisi ocak 2017 de Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Esaretin Bedeli olarak duyurulan Tıms Production’un yeni dizisinin ismi Müebbet olarak değiştirildi.

Elif Usman Ergüden’in senaristliğini yaptığı Müebbet dizisinin konusu ise şöyle; erkek başrol oyuncusu yanlışlıkla hapse düşmüş pratisyen bir doktortur. Oldukça gizemli olan bu adam kötü yola düşmüş bir kıza aşık olur. Dizinin kadın başrol oyuncusu ise küçük yaşlarda kalbiyle ilgili sağlık sorunları yaşamış ve kötü insanlarla arkadaşlık etmek zorunda kalmış bir kızdır. Geleceği oldukça karanlık olan iki deli aşığın nasıl aydınlığa el el kavuştuklarını anlatacak dizide Engin Akyürek ve Fahriye Evcen başrol olarak yer alacak.

Müebbet Dizisi Oyuncu Listesi

Fahriye Evcen

1986 yılında Almanya’da doğan ahriye EVCEN 30 yaşındadır. 2004 yılında Oya Aydoğan ve yapımcısı tarafından fark edildi. Boğaziçi Üniversitesi’nde tarih bölümünden mezun olmuştur. Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı son olarak Çalıkuşu’nda Feride karakterine canlandırdı.muebbet-dizisi-oyuncusu-fahriye-evcen

 

Engin Akyürek

1981 yılında Ankara’da doğan Engin Akyürek 35 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Tarih bölümü mezunudur. İlk olarak Yabancı Damat dizisi ile ekranlara gelen Engin AKYÜREK son olarak Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Kara Para Aşk dizilerinde başrol oynamıştır.
muebbet-dizisi-oyuncusu-engin-akyurek

Sarp Levendoğlu(Ömer)

1981 Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu Sarp LEVENDOĞLU 35 yaşındadır. Bilgi Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü mezunudur. Daha sonra ise İstanbul Kültür Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olarak iki üniversite bitirmiştir. Oyunculuğunun yanı sıra yönetmenliği ile de tanınır.  Yönetmen Mustafa Altıoklar’ın yeğeni olunca bir çok Mustafa Altıoklar projesinde yer almıştır. Son olarak ise Küçük Ağa ve Ne Münasebet gibi dizilerde rol almıştır. Sarp Levendoğlu’nun tanındığı projesi ise Emret Komutanım olmuştursarp-levendoglu-muebbet-dizisi-oyuncusu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Müebbet Dizisi Tanıtım Fragmanı

Gülcan Arslan

1986 yılında Sakarya’da doğan Gülcan Arslan 30 yaşındadır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan Gülcan Arslan sonra ki yıllarda reklam filmleri ile ekranlara çıkarak izleyici ile buluşmuştur Son olarak Günahkar ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi dizilerde rol almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem’de canlandırdığı Fahriye Sultan rolü ile tanınmıştır.

muebbet-dizisi-oyuncusu-gulcan-arslan

Tansu Biçer

1978 yılında Ankara’da dünyaya gelen Tunsu Biçer 38 yaşındadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü 2001 yılında bitirdi. Son olarak Analar ve Anneler ile Beş Kardeş gibi dizilerde rol almıştır

tansu-bicer-muebbet-dizisi-oyuncusu

 Ragıp SAVAŞ

1966 yılında İZmit’te dünyaya gelen Ragıp SAVAŞ  50 yaşındadır. İzmit lisesinde okumuştur.  Bir dönem profesyonel voleybol oynamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bakırköy Tiyatroları oyuncusudur. İzleyici Ragıp SAVAŞ’ı oyunlarından ve 2007 2009 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almasından tanır.

ragip-savas-muebbet-dizisi-oyuncusu
Müebbet Dizisi Tanıtım Fragmanı

Müebbet dizisi tanıtım fragmanı yayınlanmamıştır; bu video Engin Akyürek’in tanıtımıdır.