Müdür Ne Yaptın Programı Oyuncuları Konukları Kimler

Müdür Ne Yaptın Programı Oyuncuları Kimler

Star Tv ekranlarında yeni bir kahkaha tufanı daha başlıyor. Daha önce Komedi Dükkanı’ ve ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programları ile izleyicinin gönlünde taht kuran Tolga ÇEVİK Star Tv ekranlarında yeni bir komedi programı ile daha izleyici karşısına çıkacak.

Müdür N’aptın ne zaman Başlayacak?

Müdür N’aptın 13 mart pazar akşamı ilk bölümü ile izleyicisi ile buluşacak

Müdür Ne Yaptın Programı Oyuncuları Konukları Kimler

Son zamanlarda yer aldığı sinema programlarından sonra 2015 sezonunu pas geçen Tolga Çevik 2016 yeni sezonunda Müdür Ne Yaptın Programı ile izleyicisinin karşısında olacak. İzleyiciler Arkadaşım Hoş Geldin programının yeni sezonunu dört gözle beklerken Arkadaşım Hoşgeldin’in yeni sezonunun olmayacağı duyuruldu; ancak yeni sezonda Tolga Çevik yeni programı Müdür Ne Yaptın ile izleyici ile buluşacak.

Müdür Ne Yaptın Programı ise daha önce ki Arkadaşım Hoşgeldin’e oldukça benziyor. Müdür Ne Yaptın Programında sadece konsepte küçük bir değişiklik yapılmış. İşte Müdür Ne Yaptın Programının oyuncuları ve yardımcı elemanları.

Müdür Ne Yaptın Programı ne zaman başlayacak?

Müdür Ne Yaptın Programının mayıs ayında Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Tolga ÇEVİK:

1974 yılında dünyaya gelmişbaşarılı sinema oyuncusu ve program sunucusu Tolga Çevik 42 yaşındadır. Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı Macit karakteri ile hayatımıza girmiştir. Amerika’da tiyatro eğitimi almıştır. Patron Mutlu Son İstiyor ve Sen Kimsin isimli sinema filmleri ile tanınır.

Tolga ÇEVİK müdür ne yaptın programı oyuncu kadrosu

Özer Atik

Komedi Dükkanı ve Arkadaşım Hoş Geldin yapımlarının da vazgeçilmez müzisyeni olarak görev yapmıştır. Özer Atik 1977 doğumldur ve 39 yaşındadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Müzikoloji bölümü mezunudur.

Özer Atik müdür ne yaptın programı oyuncusu

Fırat Doğu Parlak

Tolga Çevik’in programlarında ki sestir. Gerçekte başarılı bir yönetmendir.

Fırat Doğu Parlak müdür ne yaptın ses yönetmen kimdir