Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? Set Mekanları

Burak 31 Tem 2019 Mucize Doktor  0

Mucize Doktor dizisinin çekildiği hastane Berhayat olarak geçiyor. Tam adresi İstanbul Pendik de VM Medical Park Hastanesidir.

mucize doktor çekilen hastane

Uzun süredir hazırlıkları süren Mucize Doktor dizisi MF Yapım tarafından yapılıyor. Dizinin yönetmenliğini ise, Yusuf Pirhasan yapıyor. Çekimleri bir kaç gün önce Bilecik’te başladı. Bilecik Merkez’e bağlı Küplü, Başköy, Dereköy ve Gülümbe köylerinde çekilmeye devam ediyor.

Mucize Doktor dizisinin diğer çekimleri İstanbul’da bir özel hastahanede devam edecek ancak şuanda çekimler İstanbul da olmadığı için hangi özel hastahane olacağı belli değil.

Mucize Doktor dizisinin çekildiği hastane Berhayat olarak geçiyor. Tam adresi İstanbul Pendik de VM Medical Park Hastanesidir.

Mucize doktor dizisi kadrosunda Taner Ölmez, Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen ve Fırat Altunmeşe gibi çok önemli isimler yer alıyor.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Mucize Doktor Nerede Çekiliyor? Set Mekanları” üzerine 4 yorum

 1. Ferman belis uzak dur gunes demir selvil gunes demir dedi ki:

  Ferman belis uzak dur gunes demir selvil gunes demir mert hala oldum sutlu kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya

 2. Ferman belizdenuzakdur dedi ki:

  Ferman belizdenuzakdur nazlı Ali damlaadiltanjun kıvilcım siziözeledim Türkiye gelircekmisini şehirobaya

 3. Ayşe dedi ki:

  Peki hangi günler çekim yapiliyor

 4. hakan dedi ki:

  dizinin çekildiği hastane için:
  https://www.youtube.com/watch?v=IP8DAgfxfXA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir