Mucize Doktor Nazlı Kimdir? Sinem Ünsal Kimdir? Sevgilisi Kim? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Kilosu Kaç?

ADMİN ADMİN 08 Kas 2019 Oyuncular  0

Son günlerin popüler dizilerinden biri olan mucize doktor dizisinde ki oyuncular oldukça tanınmaya başladı. Bu oyuncular arasında kadın başrol oynayan kişi ise Sinem Ünsal oldukça merak konusu olmuş durumda. Herkes Mucize doktor nazlı nereli, kaç yaşında, boyu kaç, kilosu kaç, burcu ne, sevgilisi kim gibi soruları merak eder durumda. Bizde bunları sizler için detaylı bir şekilde araştırdık.

Mucize Doktor (Sinem Ünsal Nazlı) Kimdir?

Gelmiş geçmiş en iyi doktor dizisi kıvamına gelmiş bu dizi de ki olay oldukça açık ve nettir. Otizm ve Savant Sendromu hastası bir çocuğun doktor olmak isteyişi ve bu hedefi gerçekleştirdikten sonra asistanlık zamanında karşısına çıkan zorlu mücadeleyi konu alıyor. İşte burada tam da Nazlı asistana büyük iş düşüyor. Ali Vefa’nın bir çok konu da yardımına koşmaktadır. Ali yavaş yavaş doktor nazlıyı sevse de Nazlı, hocası Ferman hocaya aşıktır. Nazlının konusu kısaca bu şekilde şimdi Sinem Ünsal’ın hayatına geçelim.

21 Haziran 1993 yılında İzmir de doğmuştur. Üniversiteyi Eskişehir de kazanmış ve Eskişehir Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun olmuştur. Aynı süre zarfında ise Çocuk ve Gençlik Edebiyatı bölümünden çift ana dal lisans eğitimi alarak tamamlamıştır. Daha sonra ise Müfit Aytekin Atölye de kendini geliştirmek için oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk kariyerine ise 2016 yılında başlamıştır. Oynadığı ilk dizi ise Çoban Yıldızı dizisidir. Bu diziden sonra ertesi yıl 2017-2018 sezonunda ise Siyah Beyaz Aşk dizisinde rol almıştır. Daha sonra ki yıl ise 2018-2019 yılında Kızım dizisinde rol almıştır. Şuanda ise Mucize doktor dizisinde Nazlı Asistan olarak rol almaktadır.

Sinem Ünsal (Nazlı Asistan) Burcu Nedir ?

Araştırmalarımız doğrultusunda 21 Haziran doğumlu olduğunu öğrendiğimiz bu oyuncu ikizler burcudur. 22 Mayıs tarihi ile 22 Haziran tarihleri arasında doğanlar bu burca sahiptir.

Dizi her hafta yeni bir hastalık olayı incelemektedir. Kanalın instagram hesabından yaptığı tanıtım da ise oyuncu hakkında kısa bilgiler aşağıdaki gibi edinebilirsiniz.

Sinem Ünsal (Mucize Doktor Nazlı) Kaç Yaşında?

İzmir doğumlu oyuncu 21 Haziran 1993 yılında doğmuştur. Şuanda 26 yaşında olan oyuncu 27 yaşından gün almıştır.

Sinem Ünsal (Mucize Doktor Nazlı) Sevgilisi Kim? Erkek Arkadaşı Kim?

Magazin den biraz uzak olan oyuncunun şuanda bir sevgilisinin olup olmadığı konusunda herhangi bir bilgi ve haber bulunmamaktadır.

Sinem Ünsal (Mucize Doktor Nazlı) Boyu Kaç?

Ekranlarda boyu oldukça şaşırtıcı gelebilir fakat oyuncunun boyu 1,68 metredir.

Sinem Ünsal (Mucize Doktor Nazlı) Kilosu Kaç?

Oyuncunun kilosu boyuna göre az olduğu ekranlarda da görünmektedir. 54 kilodur.

Hekimoğlu Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım) Kimdir?
Hekimoğlu Dizisi Ateş Hekimoğlu Kimdir? (Timuçin Esen)
Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir Boyu Kilosu Burcu Neredir Nereli Kaç Yaşında?
Hercai Yeni Oyuncu Ahmet Kayakesen Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir