Mucize Doktor Ferman’ın Sırrı Ne? Kardeşi mi var?

Burak 03 Ara 2019 Analizler  0

Mucize doktor yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni toplayan bir dizi oldu. Doktor Ali Vefa’nın

Fox TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor’da Ferman’ın büyük sırrı ortaya çıkıyor.

Mucize Doktor Ferman’ın Sırrı Ne?

Fox TV ekranında yayınlanan 12 bölümü geride bırakan ve her bölümü ile reyting rekorları kıran zirvesindeki yerini kimselere bırakmayan Mucize Doktor dizisi, 5 Aralık Perşembe akşamı 13. yeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Good Doktor dizisinden uyarlanarak yapılan Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosunda; Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Beliz, Ferman’ın hem sevgilisi, hemde patronu. Ferman’ın kendisinden büyük bir şey sakladığını biliyor ama bunu bir türlü öğrenemiyor. Ali Vefa ise bu sırrı öğrenecek ilk kişi olacak.

Dizi yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren, Onur Tuna’nın hayat verdiği Doktor Ferman’ın, Taner Ölmez’in canlandırdığı otizimli Doktor Ali Vefa’ya karşı davranışları izleyici tarafından tepki topladı. Ali Vefa’ya karşı tavırlarının altına bir neden vardı ama ne?

Dizide zaman zaman Doktor Ferman’ın yaptığı gizli ve hüzünlü görüşmeler dikkatlerden kaçmadı. Doktor Ferman kiminle konuşuyordu? Doktor Ferman’ın Ali Vefa’ya tepkili davranmasının sebebinin yaptığı bu telefon görüşmeler ile alakası var mıydı? Mucize Doktor dizisini yakından takip eden izleyiciler bu sorunun yanıtı merak ediyorlardı.

Mucize Doktor 13. Bölüm 2. Fragman

Mucize doktor 13. bölümü ile ekranlara gelecek ve bu bölümde Doktor Ferman büyük sırrını ilk kez Ali’ ye açıklayacak.

Mucize Doktor 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; 2 yaşından beri bu hastalıkla mücadele ediyoruz diye ağlayarak oğlunun durumunu anlatan bir anne, rahatsızlığından dolayı ortalığı istemeden darma duman eden genç bir delikanlı. Öyle ki, Ali Vefa ya tokat bile atıyor bu genç hasta. Onu herkes durdurmaya çalışsa da başarılı olamıyor. Dediklerinizin hepsini yaptık diyen anneye, bakım evi düşündünüz mü der Ali. Ve Ferman hoca da çok sert bakar.

Sonra da Ali ye, ne hakla böyle bir şey söylüyorsun Ali dediğinde, Ali de; Biraz biliyorum diyerek yanıt verir. Ferman hoca da, bilmiyorsun diyerek cevap verir. Bu konu hakkında hiç bir şey bilmiyorsun der. Ali de; siz biliyor musunuz diye sorar. Can alıcı bu sorunun cevabını Doktor Ferman çok iyi biliyordur.

Doktor Ferman’ın Sırrı Hasta Bir Kardeşi mi Var?

Doktor Ferman Ali’nin o sorduğu sorunun cevabını vermek üzere, Ali ile gece vakti bir bakım evine giderler. Gittikleri o bakım evine geldiklerinde Ali Vefa, neden geldik buraya diye sorar. Sevgili Beliz den bile bu sırrı saklayan Ferman hoca ilk kez sırrını Ali ile paylaşmak üzere bakım evinin merdivenlerini yüreğinde acı, gözünde yaş ile çıkar.

Bir odanın kapısını açar, içerde olan kişi fragmanda görünmez ancak benim tahminime göre Doktor Ferman’nın bir kardeşi var ve o da aynı Ali gibi, hastaneye gelen genç gibi hasta. Bakımı da bir bakım evinde yapılmakta. Onunda vicdan azabını Ferman yüreğinde yaşamakta.

Fragmanda yanlış anlamadım ise, Adil hoca; geçmişin yarası bizim bu acilde diktiğimiz yaralara benzemez evladım. Böyle yara bere içinde, kan kaybederek yaşanmaz be evladım der.

Doktor Ferman da, gözü yaşlı bir şekilde, Anladın mı şimdi der. Büyük sırrını ilk kez Ali Vefa ile paylaşmıştır.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konu da Ferman hocanın sırrı, herkeslerden sakladığı kardeşi mi?

Mucize Doktor dizisinde yer alan müzikleri beğeniyorsanız, dinlemek isterseniz

Mucize Doktor Dizi Müzikleri Sayfamız ilginizi çekebilir.

“Aslı”

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Mucize Doktor Ferman’ın Sırrı Ne? Kardeşi mi var?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Bu Ali fermanla kardeşim cıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir