Mucize Doktor Ferman Hoca Ölecek mi? Onur Tuna Diziden mi Ayrılıyor?

Burak 31 Oca 2020 Haberler  0

30 Ocak’ta yayınlanan Mucize Doktor yeni bölümünde olan gelişmeler seyircinin kafasında soru işaretleri bıraktı. Ferman ölüyor mu? Onur Tuna diziden ayrılma kararı mı aldı? Bu makalemizde aldığımız bilgiler doğrultusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mucize Doktor dizisi reyting konusunda listeleri alt üst etmeye devam ediyor. Yayınlanan 20. bölümünde yurt dışından gelen bir yolcu uçağı ölümcül virüs tehlikesiyle hastaneye getirilir ve bütün hastalar karantinaya alınır. Tedavi etmek için giren doktorların arasında Ferman da vardır. Karantina bölgesine adım attıkları an doktorlara da bulaşma riski olan virüs Ferman doktora bulaşır. Durumu ağırlaşan Ferman hocanın ölüm riski yüksektir. Seyirciyi heyecanlandırmayı planlayan senarist bunu  başarır ve Ferman hocayı ölüm eşiğine kadar getirir. İlerleyen bölümlerde Ferman hoca bu durumu atlatacak ve sağlığına kavuşacaktır.

Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosunda ekleme ve çıkarmalar olacağı kesin ama şimdilik Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna’nın diziden ayrılmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Şu ana kadar 25. bölüme kadar çekilen dizide Onur Tuna hala setlerde görülmektedir. Buradan yola çıkarak Ferman’ın ölmeyeceği kesin bilgidir.

Ferman hocanın durumu önümüzdeki bölümde ciddi bir şekilde ilerleyecek ama tam umutların bittiği anda bir çözüm bulunacaktır. Bu çözümü Ali Vefa bulacak ve seyircinin gönlünü bir kez daha fethetmiş olacaktır. Bulduğu yöntemle sadece Ferman Hoca’yı değil çoğu hastanın ölmesinin önüne geçecek ve sağlığına kavuşturacaktır.

Mucize Doktor Ferman (Onur Tuna) Kimdir?

1985 yılında Çanakkale’de doğan Onur Tuna müziğe olan ilgisiyle de tanınmaktadır. Mucize Doktor dizisinde Ferman karakterini canlandıran başarılı oyuncu hastanenin yıldız cerrahlarından biridir. Adil hocanın yetiştirdiği başarılı doktor ukala biri gibi görünse de kalbi çok yumuşaktır. İşini hakkıyla yapmayı hedefleyen bu yüzden duygularını işine karıştırmayan Ferman Hocanın takındığı sert tavır mesleğe olan saygısından dolayıdır. Başlarda Ali’nin hastaneye alınmasına karşı olsa da ilerleyen bölümlerdeki tavrını hepimiz merak ediyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir