mucize doktor oyuncu kadrosu

Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 20 Ara 2019 Mucize Doktor  0

Severek izlenen ve izleyici kitlesinin beğenisini kazanan mucize doktor dizisi her hafta işlediği konular ile izleyenleri büyülemeye devam ediyor. Yapımcılığı: MF Yapım tarafından hazırlanan,  Senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı Başrollerinde, Taner Ölmez, Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, yer alacak. 23 Temmuz itibari ile dizinin çekimlerinin başladığını öğrendik. Yakında tv de tanıtımları da başlayacak. Mucize doktor oyuncuları aşağıda ki gibidir.

Mucize Doktor dizisi hangi gün, saat kaç da?

Her Perşembe 20.00’de FOX’ta!

Mucize Doktor dizisinin Yönetmeni Kim?

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın  yapıyor.

 

mucize doktor çekilen hastane

Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor ? 

Dizinin çekimleri Bilecik’in tarihi garında başlamıştır. Vezirhan beldesinde devam etmiştir. Bilecik ilinin merkezine bağlı Başköy, Küplü, Gülümbe ve Dereköy’de çekilmeye devam etmekte dizinin çekimleri 7 ağustos 2019 itibari ile tamamlanmış olup, dizinin geri kalan bölümleri İstanbul da çekimlerin yapılacağı hastanede hazırlıklara başladığı ve dizinin birinci bölümünün tamamlanmaya yaklaştığı ve bayram sonrasında hazır olacağı bilgisini sizlerle paylaşalım.

İstanbul da ki çekimler “İstanbul Pendik’te ki Medikal Park hastanesi olacaktır. 

Kore yapımı Good Doctor’dan uyarlanan Mucize Doktor Dizisi izleyicisi ile buluştu. Dizide otistik bir doktorun hikayesi anlatılıyor. 

 

 

Mucize Doktor Dizisi Konusu Nedir?

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alıyor.


 

Mucize Doktor Oyuncuları

 

 

Taner Ölmez (Ali Vefa kimdir)

İstanbul doğumlu olan oyuncu, 9 Ağustos 1983 yılında doğdu. Aslan burcudur. Boyu ise 1,79 metredir.

20 yaşlarının ortasında, cerrahi asistanı, otistik savant. Dahi ama iletişim kurmakta zorlanan birisi Ali ve Ali’nin çocukken hayatında değer verdiği bir tavşanı, bir de onu her şeyden koruyan abisi vardı. Fakat babası, Ali’yi evlatlıktan reddetti. Kimsesiz kalan Ali, onu sahiplenen Adil Hoca sayesinde hayata tutundu. Abisine verdiği doktor olma sözünü de Adil Hoca sayesinde tuttu ve tıp fakültesini birincilikle bitirdi.

Ali, şimdi asistan olarak girdiği hastanede dostluğu, kardeşliği ve aşkı keşfedecek. Dokunduğu her şeye, temas ettiği her yaşama iyilik getirecek; sadece şifa değil, umut verecek insanlara. Kimsesiz, otizmli Ali, kendine tekrar bir aile bulacak ve o koca hastane Ali’nin çevresinde bir aile olacak.

Lise yıllarında aktif olarak tiyatroyla ilgilenmeye başladı ve ilk olarak Shakespeare’in ‘’Bir Yaz Gecesi Rüyası’’ oyununda yer aldı. Lise eğitiminin ardından 2 yıl Bakırköy Belediye Tiyatrosu’nda çalıştıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. 

Konservatuar eğitimine devam ettiği dönemde ‘’Gıyabettin’’ karakterini canlandırdığı ‘’Kapalıçarşı’’ projesiyle televizyon dizilerinde yer almaya başladı. Ardından ATV’de yayınlanan ‘’İstanbul’un Altınları’’ adlı dizide rol aldı. 

2012 yılında, Osman Sınav’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ‘’Uzun Hikaye’’ filmiyle beyazperdeye adım atan Taner Ölmez, aynı yıl Cevdet Mercan’ın yönettiği ‘’Kayıp Şehir’’ dizisinde canlandırdığı ‘’Sadık’’ karakteriyle dikkatleri üzerine çekti. 2013-2014 sezonunda Ali Bilgin’in yönettiği ‘’Medcezir’’ dizisinde hayat verdiği ‘’Mert’’ karakterindeki başarısıyla geniş bir izleyici kitlesine ulaştı.
Star TV’de yayınlanan ve dünyanın birçok ülkesinde uluslararası izleyici kitlesine sahip ‘’Muhteşem Yüzyıl – Kösem’’ adlı dönem dizi projesinde ‘’Şehzade Osman’’ rolüyle yer aldı.

Televizyondaki kariyerine devam ederken, Tiyatro İn’in sahnelediği ‘’Katil Joe’’ oyunundaki performansıyla 18. Afife Tiyatro Ödülleri’nde ‘’Yılın En Başarılı Yardımcı Erkek Oyuncusu’’ ödülünü alan oyuncu, Onur Ünlü’nün yönettiği ‘’Kırık Kalpler Bankası’’ sinema filminde başrol karakterlerden biri olan ‘’Osman’’ rolüyle yeniden beyazperdede yer aldı. 

2018 yılında vizyona giren, Arabesk müziğin önemli isimlerinden Müslüm Gürses’in hayatının konu edildiği ‘’Müslüm’’ sinema filminde sanatçının kardeşi “Ahmet” rolünü canlandırdı.

Semaver Kumpanya bünyesinde “Semaver ve Kumpanya-Yeniden” oyunuyla tiyatro çalışmalarına devam etmekte olan Taner Ölmez, son olarak Blu TV’de yayınlanan‘’Dudullu Postası’’ adlı internet dizisinde  ‘’Tayfur’’ karakteriyle yer almıştır.


 

Reha Özcan (Adil hoca kimdir)

50 yaşlarında, Başhekim. Ali’nin mentoru yani akıl hocası ve manevi babası. İyi niyetli, babacan bir adam ama bazen fazla korumacı olabiliyor. Otuz seneyi aşan doktorluk kariyerinde sayısız hastayı iyi etmiş bir doktor; literatüre katkıda bulunmuş, makaleleri yabancı dergilerde yayınlanmış bir beyin cerrahı. Ferman gibi, Tanju gibi nice cerrahi dehalar yetiştirmiş bir hoca. Bütün bunlara ek, hastalarını, çevresindeki herkesi her daim kollayan, kimi hastasının masrafını kendi cebinden ödeyen, kimini de Ali gibi kanadının altına alan bir güzel adam. Tıbbın tek bir kanunu olduğuna, onun da hasta olduğuna inanan, idealist bir başhekim.

5 Temmuz 1965 yılında Bingöl’de doğdu. Aslen Boyabat lıdır. Tam Adı Ragıp Reha Özcandır. Babası Astsubaydır. 4 kardeşi vardır. Tiyatrocu Serhat Özcan abisidir. 1987 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden mezun oldu. 1990-1991 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na atandı.

1992-1993 sezonunda Antalya’ya yerleşti ve Antalya Devlet Tiyatrosu’nda görev aldı. Aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi’nin Tiyatro kulübünde ve Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nda yönetmen olarak görev yapan Reha Özcan, 2010 – 2011 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na tayin oldu. Ekim 2016’da Devlet Tiyatrolarından emekli oldu.

2017’de Müfit Can Saçıntı’nın hem senaryosunu yazıp hem de yönettiği “Yaşamak Güzel Şey” adlı sinema filminde rol aldı. Adı Efsane, Maral: En Güzel Hikayem, Karadayı, Suskunlar, Kurtlar Vadisi Pusu, IV. Osman gibi bir çok projede yer alan Reha Özcan, şimdilerde Fox TV ekranlarında yer alan Mucize Doktor adlı dizide Adil karakterine hayat vermektedir.

 

 


Özge Özder (Kıvılcım kimdir)

30 lu yaşlarının sonunda. Hastanenin müdür yardımcısı ve Beliz’in üvey annesidir. Beliz’in kullanmadığı bütün o silahları; güzelliği, mevkisini, zekasını hiç çekinmeden kullanır… Bedeli, günahı ne olursa olsun, Kıvılcım muhakkak istediğini alır. En büyük amacı ise Beliz’den kurtulup hastanenin başına geçmektir.

1978 yılında Ankara’da dünyaya gelen Özge Özder, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü derece ile kazanmış ve Hacettepe’de lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Televizyon ekranlarında ilk kez 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisiyle boy gösteren güzel oyuncu, sonrasında ise Dadı, İyi Aile Robotu, Çifte Bela gibi unutulmayan yapımların kadrosunda yer almıştır. 

Ekranlardan hiçbir zaman uzak kalmayan Özder, Uy Başuma Gelenler, Estağfurullah Yokuşu, Hayat A.Ş. ve Aşkın Mucizeleri gibi çeşitli projelerde üstlendiği rollerle seyircinin dikkatini çekmiştir. Başrolleri Özcan Deniz ve Naz Elmas gibi isimlerle paylaştığı Haziran Gecesi’nde ise seyirciden büyük beğeni toplamıştır. Sonrasında Emret Komutanım, İyi ki Varsın ve Ömre Bedel gibi başarılı yapımlarda yer almış, Dudaktan Kalbe’de hayat verdiği Cavidan Meriçoğlu rolüyle ise adından çokça bahsettirmiştir.   2010’lu yıllarda da ekranın vazgeçilmez yüzlerinde olan Özge Özder, Umutsuz Ev Kadınları’nda başrolleri Bennu Yıldırımlar ve Songül Öden gibi isimlerle paylaşmış, sonrasında ise Kehribar, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Rüya ve Kocaman Ailem dizilerinde rol almıştır. 

İlk beyaz perde deneyimi 2006 yılında Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği Sınav filmindeki Candan karakteri olan başarılı oyuncu, 2007 yılında Sıfır Dediğimde ve 2008 yılında Başka Semtin Çocukları isimli yapımlarda yer almıştır. 2011 yılında ise Türkan Saylan’ın hayatını anlatan Türkan filminde hayat verdiği Zeynep karakteriyle beyaz perdenin de vazgeçilmez yüzlerinden biri olduğunu seyirciye bir kez daha göstermiştir. 2019 yapımı Konuşan Hayvanlar isimli çocuk filminde ise Bana Göz Kulak Ol Derneği yararına konuk oyuncu olarak rol almıştır. 

Yeni sezonun en güçlü yapımlarından Mucize Doktor isimli dizide canlandırdığı Kıvılcım karakteriyle ise yeniden televizyon ekranlarında yer almaktadır.

 

Onur Tuna (Ferman hoca kimdir)

30 yaşlarında, hastanenin yıldız cerrahı. Adil Hoca tarafından yetiştirilmiş. Ukala ve uzak görünüyor ama aslında bir sırrı var. Bu sır yüzünden aslında kalbinin ne kadar yumuşak olduğunu görmüyor kimse. Ferman duygularını bastırıyor. Çünkü cerrahlıkta duygusallığa yer olmadığını bilir; takındığı sert tavır aslında asistanlarının iyiliği içindir. Herkes ona saygı duyar, biraz da ondan çekinir. Başarılı bir kariyeri ve güzeller güzeli bir sevgilisi, Beliz’i var; daha şimdiden hayalini kurduğu her ne varsa, hemen hepsine sahip. Şimdilik Ali’nin hastaneye alınmasına karşı. Ama gelecekte neler olacağı bilinmez.

02.07.1985 tarihinde Çanakkale’de doğmuştur. 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Ege Üniversitesi konservatuvarında Sanat Müziği ses eğitimi de aldı. 

1,95 boyunda olan Onur Tuna, ortaokul yıllarından itibaren lisanslı voleybol ve basketbol oynadı. Ortaokul ve lise yıllarında tiyatro oyunlarında yer almaya başladı. İzmir’de Üniversitede okurken 4 yıl profesyonel mankenlik yaptı. İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 2.5 yıl oyunculuk eğitimi aldı. İstanbul’da Üç Mota, Ayla Algan, Craft ve Saim Güveloğlu’ndan eğitim almaya devam etti

Hayat Devam Ediyor dizisi ile 2011 yılında profesyonel oyunculuk kariyerine başladı. Ardından  Filinta, Cesur Yürek , Yasak Elma dizileri ile Bir Küçük Eylül Hikayesi ve 2019 yılında çekilen Ağır Romantik sinema filmlerinde rol aldı.

Ekran ve beyaz perde dışında müzik ile ilgilenmektedir. Gitar ve piyano çalan oyuncunun aynı zamanda besteleri ile 4 şarkılık EP si bulunmaktadır. Dizinin en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan onur tuna oldukça etkin bir rol oynamaktadır.

Sinem Ünsal Kimdir? (Nazlı kimdir?)

20 li yaşlarında, cerrahi asistanı, Ali’nin ilk ve büyük aşkı. Empati yeteneği yüksek, bu yüzden fazla bağlanabiliyor. Nazlı hastanenin en gelecek vaat eden cerrahi asistanlarından biri. Bağımlılık ise onun en hassas noktası. Bu konuya en ufak bir tahammülü bile yok. Ailesinde yaşadığı travması yüzünden de erkeklere güvenmekte hep zorlandı. Güzel ve akıllı bir kız olmasına karşın pek ilişki yaşamadı, hayal kırıklığına uğramaktan korktu, kendini hep korudu. Onun bu zırhını aşmayı ilk başaran Ferman oldu. Nazlı yakışıklı, başarılı cerraha önce hayran, sonra da sırılsıklam aşık oldu. Kendini alamadı, ne olduğunu, başına ne geldiğini o bile anlamadı. Ama Ferman’ın Beliz’le ilişkisini bildiği için platonik takılıyor.

21 Haziran 1993 doğdu. Üniversite eğitimine kadar İzmir/Foça’da yaşadı.
2016 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Bölümü’nde çift-ana dal lisans programını tamamladı.

Oynadığı Dizi ve Yapımlar:

Müfit Aytekin Atölye’de oyunculuk eğitimleri aldı. 2016 itibarıyla TV dizilerinde rol almaya,
2019 Ocak ayı itibarıyla tiyatro oyunlarında rol almaya başladı.
2019 – Yapıkredi Afife Jale Ödülleri’nde Genç Yetenek kategorisine aday gösterildi.
2019 – 25. Lions Türkan Kahramankaptan Tiyatro Ödülleri’nde Yılın En İyi Genç Kadın Oyuncusu ödülü verildi.

Çoban Yıldızı, Siyah Beyaz Aşk, Kızım dizilerinde rol aldı.

Murat Aygen kimdir? (Tanju hoca kimdir)

40 lı yaşlarında, cerrahi şefi, genel cerrah, tavrı rahat ama hak ettiği saygıyı görmediğine inanıyor. Türkiye’nin en başarılı genel cerrahlarından biri. Müşterileri hep nüfuzlu, güçlü adamlar veya onların eşleridir; Tanju’nun yükseklerde çok dostu vardır. Ama o hala Adil Hoca’nın gelip onu tebrik etmesini bekler. Bu yüzden de Başhekim olmak ve Adil Hoca’nın yerini almak istiyor. Aslında Tanju, sadece ama sadece, Adil Hoca’nın saygısını istiyor.

29 Ekim 1971 tarihinde Diyarbakır‘da doğmuştur. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Biyoloji, 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal- Tiyatro Oyunculuğu, 2002 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Yüksek Lisans bölümlerinde eğitim aldı.

1985 yılından beri reklam sektöründe oyuncu, metin yazarı, sanat yönetmeni, süpervizör, yardımcı yönetmen, dublaj sanatçısı, 1998 yılından beri sinema ve televizyon sektöründe oyuncu olarak çalışmaktadır. Rol aldığı bazı sinema ve dizi projeleri; Av Mevsimi, Ankara Ekspresi, Kül ve Ateş, Bodrum Masalı, Maral, Medcezir.

Hazal Türesan Kimdir? (Beliz kimdir)

30 lu yaşlarında. Ferman’ın sevgilisi, hastanenin sahibi. Asıl mesleği avukatlık. Güzel, akıllı ve zengin olmasına rağmen Beliz alabildiğine alçak gönüllü bir kadın. Dünya kadar parası, yurt dışında aldığı eğitimi, başarılı bir avukat oluşu, bütün meziyetleri onun karakterinin doğal bir parçası, insanlara karşı kullandığı silahlar değil. Asil bir kadın Beliz. Ucuz ukalalıklardan, burnu büyüklükten ve her türlü ezici görkemden nefret eder.

20 Temmuz 1985 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro eğitimi aldı.

Televizyon ekranlarına 2008 yılında Azra karakterini canlandırdığı Unutma Beni ile adım attı. Ardından 2011 yılında Devrim Yakut ile birlikte Yeniden Başla dizisinde rol aldı. Sonrasında ise Kara Para Aşk dizisinde başrolleri Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Erkan Can ile paylaştı ve seyirciden büyük beğeni topladı. 2016’da yayın hayatına başlayan Tatlı İntikam dizisinde Furkan Andıç ve Leyla Lidya Tuğutlu ile beraber çalışan Hazal Türesan, 2017’de Fazilet Hanım ve Kızları’nda hayat verdiği Yasemin karakteri ile kariyerinde bir dönüm noktasına ulaştı. 2018 yılında Türkiye’nin ilk vampir temalı dizisi Yaşamayanlar’da rol aldı. Son olarak yeni sezonda yayınlanacak Netflix Türkiye’nin ikinci projesi Atiye’de rol alan Türesan, şu anda Mucize Doktor isimli dizide Beliz karakterine hayat vermektedir.

Başarılı televizyon kariyerinin yanı sıra beyaz perdede boy gösteren Hazal Türesan, ilk kez 2014 yılında Bir Don Juan Öldürmek, hemen ardından 2015 yılında Sol Şerit yapımlarında rol aldı. 2019 yılında İran-Türkiye ortak yapımı olan Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle adlı sinema filmiyle de büyük beğeni topladı.

Hayal Köseoğlu Kimdir? (Açelya hemşire kimdir)

20 yaşlarında, hemşire.  Nazlı’nın ev arkadaşı, güzeller güzeli bir kız ama en yakın dostunu kıskanıyor. Hırslı, güzel, bakımlı, neşeli, flörtöz bir hemşiredir Açelya. Hayatta en rahatsız olduğu şey doktorlar ve hemşireler arasındaki hiyerarşidir. Demir’e, onu ilk kez gördüğünden beri, deliler gibi aşık. Ve ister istemez hemşire değil de bir doktor olsaydı, Demir’e karşı şansının daha fazla olacağını düşünmeden edemiyor. Nazlı’yı çok seviyor aslında. Ama doktor olduğu, daha güzel olduğu ya da başka bir şey için değil, sadece ama sadece Demir’in kalbini çalmayı başarabildiği için onu kıskanıyor.

1993 doğumlu olan Hayal Köseoğlu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü’nde öğrenimine devam ediyor. Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl dizileriyle dikkatleri üzerine çeken Hayal Köseoğlu, Arkadaşlar İyidir, İstanbullu Gelin ve Ufak Tefek Cinayetler’de canlandırdığı karakterlerle geniş kitlelerce tanındı. Sinema kariyerine fantastik-gençlik filmi Özgür Dünya ile adım atan genç oyuncu, başrollerinde yer aldığı Sesinde Aşk Var ile beyaz perdedeki yolculuğuna devam ediyor. Post prodüksiyonu devam eden ve 2019 yaz sezonunda çekimleri tamamlanan sinema filmleri Bir Nefes Daha, Beni Sevenler Listesi de seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Fantastik Hikayeler Makinesi ve DasDas prodüksiyonu antik oyun Yakaranlar ile tiyatro izleyicisinden de tam not alan Hayal Köseoğlu, oyunculuk kariyeriyle eş zamanlı olarak müzik çalışmalarını da sürdürüyor. Hayal Köseoğlu’nun dijital müzik platformlarında sözü-müziği kendisine ait olan pek çok şarkısı bulunuyor.

Fırat Altunmeşe Kimdir? (Demir kimdir)

20 li yaşlarında, cerrahi asistan. Ali’ye rakip, şeytan tüylü, milyoner bir ailenin oğlu ama asla elde edemeyeceği bir saygının ve kazanamayacağı bir kalbin peşinde. Demir, Nazlı’ya gizlice aşık. Onu gerçekten bütün kalbiyle seviyor. Ama Nazlı, Ali’yi seçecek ve bu Demir’e ağır gelecek. Demir, Nazlı’nın kendisi dururken nasıl olup da Ali’yi seçtiğini bir türlü anlamayacak ve bununla bocalayacak. Hastanede asistanlar arasında rekabet başlayınca Demir iyice köşeye sıkışacak.

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Fırat Altunmeşe, Craft Oyunculuk Atölye’sinde 2 sene boyunca oyunculuk dersleri aldıktan sonra ilk olarak 2013 yılında yönetmenliğini Feride Kaytan’ın üstlendiği ‘’Vicdan’’ dizisinde kamera karşısına geçmiştir. ‘’Kaçak Gelinler’’, ‘’Maral’’ ve ‘’Kehribar’’ projelerinde de kendisinden çokça bahsettirdikten sonra 2016 yılında başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı ‘’Cesur ve Güzel’’ dizisinde dikkatleri iyice üzerine çekmiştir. Son olarak 2017 yılında yönetmenliğini Ömer Uğur, Burak Çetinkaya ve Koralp Gümüş’ün paylaştığı ‘’Aslan Ailem’’ dizisinde Umut karakterini canlandırmıştır.

Beyaz perde kariyerine de 2015 yılında ‘’Hesapta Aşk’’ filmiyle başladıktan sonra 2017 yılında yer aldığı ve başrollerini Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy ve Elit Andaç Çam ile paylaştığı ‘’Sofra Sıraları’’ filmiyle büyük bir başarı yakalamıştır. Son olarak ise, Enes Ateş’in yönetmenliğini yaptığı ve Altunmeşe’nin başrollerinde yer aldığı ‘’Yengeç’’ filmi 2019’un sonlarında vizyona girecektir.

Oyunculuk kariyerinin dışında müzik kariyerini de başarılı bir şekilde devam ettiren Fırat Altunmeşe şimdi Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘’Mucize Doktor’’ dizisinde Demir karakterine hayat veriyor.

Korhan Herduran Kimdir? (Güneş hemşire kimdir)

20 yaşlarında, erkek hemşire. Hastanenin dedikodu gazetesi, neşeli ama ümitsiz bir hayali var. Aslında oyuncu olmak istiyor. Bir de bölüm sekreteri Gülin’i… Güneş, ancak gerçekle yüzleştiğinde ve büyümeye başladığında, Gülin ona bir şans verecek.

6 Ağustos 1988 Antalya doğumlu olan genç oyuncu 1.72 boyunda, 71 kilo. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Herduran ilk olarak Saklı Hayatlar Filminde sonra da Üsküdar’a Giderken dizisinde rol almıştır. İşler Güçler ve Kardeş Payı dizilerinde komik karakterlerle izleyici karşısına çıkan Korhan Herduran şimdilerde Mucize Doktor dizisi ile ekranlarda yer almaktadır.

Adin Külçe (Küçük Ali)

Ali’nin çocukluğu

Bihter Dinçel Kimdir (Selvi Hemşire Kimdir)

40 yaşların başında. Başhemşire, yetkin, asistan cerrahlar için anne figürü, aktif bir kadın ama özel hayatında çekingen biri. Yıllar yılı hastane tozu yuttuktan sonra doktor gibi olmuş artık. Aslında uzun yıllardır içten içe Adil Hoca’ya hayranlık besliyor. Ama çekingen biri olduğu için, ilk evliliğinden çocukları olduğu için, yakışık almaz diye bu hisleri üstüne hiç harekete geçmemiş, geçmiyor.

mucize doktor oyuncu kadrosu

1982 yılında Diyarbakır’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir’de, lise ve üniversite eğitimini İzmir’de tamamladı.  Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünü bitirdi.

İzmir’de kendi yazdığı oyunlar, çeşitli özel tiyatrolar tarafından sahnelendi. Bir yıl İzmir Devlet Tiyatrosunda sözleşmeli oyuncu olarak çalıştı. 2006 yılında BKM Mutfak Atölye çalışmalarına dahil oldu. Avrupa Yakası ilk televizyon dizisi oldu. Çeşitli dergilerde deneme ve makaleleri yayımlandı. 2013 yılı Şubat ayında “Gebelere Balon” adlı kitabı yayınlandı. 2001 yılından beri dizi film, sinema ve tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. 

Serenay Aktaş (Asistan Elif)

Dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı. Serenay Aktaş, 3. bölümüyle Türkiye’nin bugüne kadar ki en büyük reytingine ulaşan Mucize Doktor dizisine katıldı. Asistan Elif karakterine hayat verecek olan Aktaş, daha önce Meryem dizisinde Burcu karakterine hayat vermişti. Aktaş böylelikle 2 sezon aradan sonra yeniden ekranda boy gösterecek.

MUCİZE DOKTOR OYUNCU KADROSU

2010 yılında Türk Malı dizisiyle başladığı oyunculuk kariyerinde farklı yapımlarda rol alan Serenay Aktaş; Kanıt, Kalbim Seni Seçti, Yalan Dünya, Arka Sıradakiler, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak Gelinler, Acil Aşk Aranıyor,Gülümse Yeter, İlişki Durumu Karışık ve Meryem dizilerinde rol aldı. 

1 Ekim 1993 tarihinde dünyaya geldi. Futbolculuk kariyerinin yanı sıra farklı dizilerin kadrosunda yer aldı. 15 yaşında Zeytinburnuspor’da futbol hayatına başlayan Serenay Aktaş iki sezon sonra 1207 Antalyaspor’a transfer oldu. Santrafor mevkiinde görev yapan Aktaş, 1207 Antalyaspor forması ile oynadığı resmi maçlarda ise 19 maçta 24 gol kaydetti. 21 Ocak 2015 tarihinde 2. Lig takımlarından 1207 Antalyaspor’da 3 sezon oynayan Serenay Aktaş, 3. Lig’de yer alan Beşiktaş’a transfer oldu.

Mucize Doktor Gülin Kimdir ( Merve Bulut )

Mucize doktor oyuncularından biri olan Gülin karakteri merak edilen karakterlerden biri olmaya başladı. Bizde sizler için Gülin karakterini araştırdık.

Gerçek ismi Merve Buluttur. 1998 yılında Kocaeli de doğmuştur. Merve Bulut 1.72 cm boyunda, 59 kg’dir. İlk dizi oyunculuk kariyerine ise 2012 yılında Uçurum dizisinde başlamıştır. Daha sonra ise 2015 yılında yayınlanan Maral dizisinde rol almıştır. Son olarak 2017 yılında yayınlanan Kara yazı dizisinde Sedef rolünü canlandırmıştır.

Daha sonra 2017 yılında Yıldızlar Şahidim dizisinde Mercan dizisinde rol almıştır. Günümüze gelmeden önce ise tiyatro deneyimi yaşamış ve son olarak da Mucize Doktor dizisinde Gülin karakterini canlandırmış ve canlandırmaya devam etmektedir.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)” üzerine 147 yorum

 1. You have observed very interesting details! ps decent internet site.

 2. Attractive element of content. I just stumbled upon your weblog and in accession capital to claim that I get actually loved account your weblog posts. Any way I’ll be subscribing to your augment or even I achievement you get admission to persistently fast.

 3. This web site is really a walk-through for all of the info you wanted about this and didn’t know who to ask. Glimpse here, and you’ll definitely discover it.

 4. Retinol dedi ki:

  Keep functioning ,remarkable job!

 5. You are my breathing in, I own few blogs and rarely run out from to post : (.

 6. Some times its a pain in the ass to read what people wrote but this website is rattling user genial! .

 7. Some genuinely nice stuff on this web site, I like it.

 8. I love the efforts you have put in this, thank you for all the great blog posts.

 9. I don’t even know how I ended up here, however I assumed this post was once great. I do not recognise who you’re but definitely you are going to a famous blogger for those who aren’t already 😉 Cheers!

 10. I’d need to examine with you here. Which is not something I usually do! I take pleasure in studying a post that can make people think. Also, thanks for allowing me to comment!

 11. Good post. I learn one thing more difficult on completely different blogs everyday. It’s going to always be stimulating to learn content material from other writers and practice slightly something from their store. I’d desire to use some with the content on my blog whether you don’t mind. Natually I’ll offer you a hyperlink on your internet blog. Thanks for sharing.

 12. My brother recommended I might like this blog. He was totally right. This post actually made my day. You can not imagine simply how much time I had spent for this information! Thanks!

 13. Outstanding post, you have pointed out some great points, I likewise conceive this s a very excellent website.

 14. alat musik dedi ki:

  Respect to op, some good entropy.

 15. walnut in tamil dedi ki:

  Im not certain the place you’re getting your information, but great topic. I needs to spend a while learning more or working out more. Thanks for great information I used to be looking for this info for my mission.

 16. I like this post, enjoyed this one appreciate it for putting up. “What is a thousand years Time is short for one who thinks, endless for one who yearns.” by Alain.

 17. I see something really special in this website .

 18. excellent points altogether, you just gained a new reader. What would you recommend in regards to your post that you made a few days ago? Any positive?

 19. UPS dedi ki:

  I like what you guys are up too. Such intelligent work and reporting! Carry on the superb works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it will improve the value of my website :).

 20. sanitizer dedi ki:

  It’s actually a cool and useful piece of information. I’m glad that you shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

 21. I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post…

 22. Pretty! This was a really wonderful post. Thank you for your provided information.

 23. I like the efforts you have put in this, appreciate it for all the great articles.

 24. I’ve read a few good stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I wonder how much effort you put to make such a wonderful informative site.

 25. hire a hacker dedi ki:

  Hello! Would you mind if I share your blog with my myspace group? There’s a lot of folks that I think would really enjoy your content. Please let me know. Cheers

 26. Very interesting info !Perfect just what I was searching for! “Charity is injurious unless it helps the recipient to become independent of it.” by John Davidson Rockefeller, Sr..

 27. bob cat dedi ki:

  I’m really inspired together with your writing talents and also with the layout on your weblog. Is that this a paid topic or did you modify it yourself? Either way stay up the excellent high quality writing, it’s uncommon to peer a nice weblog like this one these days..

 28. pirajuçara dedi ki:

  Can I just say what a relief to find someone who actually knows what theyre talking about on the internet. You definitely know how to bring an issue to light and make it important. More people need to read this and understand this side of the story. I cant believe youre not more popular because you definitely have the gift.

 29. I truly appreciate this post. I¦ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You have made my day! Thanks again

 30. Hi there! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

 31. pragmatic dedi ki:

  Some genuinely good info , Glad I discovered this. “Doctrine is nothing but the skin of truth set up and stuffed.” by Henry Ward Beecher.

 32. Some really great info , Sword lily I discovered this. “Children require guidance and sympathy far more than instruction.” by Ambrose Gwinett Bierce.

 33. Its great as your other articles : D, thankyou for posting. “History is a pact between the dead, the living, and the yet unborn.” by Edmund Burke.

 34. slot hoki dedi ki:

  My spouse and I absolutely love your blog and find most of your post’s to be exactly I’m looking for. can you offer guest writers to write content to suit your needs? I wouldn’t mind creating a post or elaborating on most of the subjects you write related to here. Again, awesome blog!

 35. slot hoki dedi ki:

  This is really interesting, You’re a very skilled blogger. I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

 36. gmailbet dedi ki:

  Its superb as your other content : D, thanks for posting. “History is a pact between the dead, the living, and the yet unborn.” by Edmund Burke.

 37. Sweet website , super pattern, real clean and employ pleasant.

 38. Definitely, what a magnificent blog and illuminating posts, I will bookmark your site.Best Regards!

 39. superhile apk dedi ki:

  I am really impressed with your writing talents and also with the structure for your blog. Is this a paid subject matter or did you customize it yourself? Either way keep up the excellent quality writing, it is uncommon to peer a nice blog like this one today..

 40. I was just looking for this information for a while. After 6 hours of continuous Googleing, finally I got it in your web site. I wonder what’s the lack of Google strategy that do not rank this type of informative websites in top of the list. Normally the top websites are full of garbage.

 41. Super-Duper website! I am loving it!! Will come back again. I am taking your feeds also

 42. I was just searching for this information for a while. After six hours of continuous Googleing, finally I got it in your site. I wonder what’s the lack of Google strategy that do not rank this type of informative sites in top of the list. Generally the top websites are full of garbage.

 43. I would like to thnkx for the efforts you have put in writing this blog. I am hoping the same high-grade blog post from you in the upcoming as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to get my own blog now. Really the blogging is spreading its wings quickly. Your write up is a good example of it.

 44. kbc lottery 2023 dedi ki:

  This is the suitable weblog for anybody who needs to seek out out about this topic. You understand so much its almost hard to argue with you (not that I really would want…HaHa). You undoubtedly put a new spin on a topic thats been written about for years. Great stuff, simply nice!

 45. kbc lottery dedi ki:

  Today, I went to the beach with my kids. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She placed the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I know this is completely off topic but I had to tell someone!

 46. We’re a gaggle of volunteers and starting a new scheme in our community. Your site offered us with valuable info to work on. You’ve done an impressive activity and our whole group shall be thankful to you.

 47. Pretty! This was a really wonderful post. Thank you for your provided information.

 48. Its such as you learn my mind! You seem to understand a lot about this, such as you wrote the ebook in it or something. I believe that you just could do with a few p.c. to drive the message house a little bit, however other than that, this is great blog. A great read. I’ll certainly be back.

 49. It is appropriate time to make some plans for the future and it’s time to be happy. I’ve read this post and if I could I wish to suggest you few interesting things or suggestions. Maybe you could write next articles referring to this article. I want to read more things about it!

 50. An impressive share, I just given this onto a colleague who was doing a little analysis on this. And he in fact bought me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you become expertise, would you mind updating your blog with more details? It is highly helpful for me. Big thumb up for this blog post!

 51. Do you have a spam problem on this website; I also am a blogger, and I was wondering your situation; many of us have developed some nice procedures and we are looking to exchange methods with others, be sure to shoot me an email if interested.

 52. pilates dedi ki:

  Enjoyed looking at this, very good stuff, thankyou. “While thou livest keep a good tongue in thy head.” by William Shakespeare.

 53. After I initially commented I clicked the -Notify me when new feedback are added- checkbox and now each time a comment is added I get 4 emails with the same comment. Is there any means you possibly can take away me from that service? Thanks!

 54. I like this web site so much, saved to my bookmarks. “Nostalgia isn’t what it used to be.” by Peter De Vries.

 55. series online dedi ki:

  Does your site have a contact page? I’m having problems locating it but, I’d like to shoot you an e-mail. I’ve got some suggestions for your blog you might be interested in hearing. Either way, great site and I look forward to seeing it expand over time.

 56. I like this website because so much utile stuff on here : D.

 57. Teste Cs Net dedi ki:

  I have been absent for a while, but now I remember why I used to love this website. Thank you, I will try and check back more frequently. How frequently you update your web site?

 58. Judi Slot Online dedi ki:

  My spouse and I absolutely love your blog and find most of your post’s to be just what I’m looking for. can you offer guest writers to write content available for you? I wouldn’t mind producing a post or elaborating on a few of the subjects you write in relation to here. Again, awesome weblog!

 59. You have brought up a very excellent points, regards for the post.

 60. slot hoki dedi ki:

  Those are yours alright! . We at least need to get these people stealing images to start blogging! They probably just did a image search and grabbed them. They look good though!

 61. Kkslot777 dedi ki:

  I conceive you have observed some very interesting details , thanks for the post.

 62. I like what you guys are up too. Such clever work and reporting! Keep up the superb works guys I’ve incorporated you guys to my blogroll. I think it will improve the value of my website :).

 63. I real happy to find this web site on bing, just what I was searching for : D also saved to fav.

 64. Whats Taking place i’m new to this, I stumbled upon this I’ve found It positively useful and it has helped me out loads. I am hoping to give a contribution & aid other users like its aided me. Good job.

 65. You could certainly see your skills within the paintings you write. The sector hopes for more passionate writers like you who aren’t afraid to say how they believe. All the time follow your heart. “Faith in the ability of a leader is of slight service unless it be united with faith in his justice.” by George Goethals.

 66. hotel dedi ki:

  I love the efforts you have put in this, thanks for all the great articles.

 67. I believe you have remarked some very interesting details , appreciate it for the post.

 68. I like the valuable info you provide in your articles. I’ll bookmark your blog and check again here frequently. I’m quite certain I’ll learn many new stuff right here! Good luck for the next!

 69. Would love to perpetually get updated great web blog! .

 70. poker online dedi ki:

  It’s a pity you don’t have a donate button! I’d definitely donate to this fantastic blog! I guess for now i’ll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to fresh updates and will talk about this site with my Facebook group. Talk soon!

 71. wikipedia dedi ki:

  Glad to be one of several visitants on this awesome site : D.

 72. lift detox caps dedi ki:

  You have brought up a very superb points, regards for the post.

 73. There are some interesting time limits on this article however I don’t know if I see all of them heart to heart. There is some validity but I will take hold opinion till I look into it further. Good article , thanks and we would like extra! Added to FeedBurner as nicely

 74. asphalt paving dedi ki:

  Hi , I do believe this is an excellent blog. I stumbled upon it on Yahoo , i will come back once again. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and help other people.

 75. I really like your writing style, superb information, appreciate it for posting :D. “He wrapped himself in quotations- as a beggar would enfold himself in the purple of Emperors.” by Rudyard Kipling.

 76. Hello, Neat post. There’s a problem together with your web site in internet explorer, may check this?K IE nonetheless is the market chief and a large part of people will miss your magnificent writing because of this problem.

 77. Today, I went to the beach with my children. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She placed the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!

 78. real hacker app dedi ki:

  I am always thought about this, appreciate it for putting up.

 79. I have been exploring for a little for any high-quality articles or blog posts in this sort of house . Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this website. Reading this information So i?¦m glad to express that I have a very good uncanny feeling I came upon exactly what I needed. I most indisputably will make sure to don?¦t fail to remember this website and give it a look regularly.

 80. hello there and thank you to your information – I’ve definitely picked up anything new from right here. I did on the other hand expertise some technical issues the usage of this website, since I skilled to reload the site lots of occasions previous to I may just get it to load properly. I had been puzzling over if your hosting is OK? Now not that I am complaining, however sluggish loading cases instances will sometimes affect your placement in google and can injury your high quality ranking if ads and ***********|advertising|advertising|advertising and *********** with Adwords. Anyway I am including this RSS to my email and can look out for much extra of your respective exciting content. Ensure that you update this again very soon..

 81. I am now not sure where you’re getting your information, however great topic. I needs to spend a while finding out more or understanding more. Thanks for wonderful info I used to be looking for this information for my mission.

 82. You are my intake, I possess few blogs and very sporadically run out from brand :). “‘Tis the most tender part of love, each other to forgive.” by John Sheffield.

 83. quantecspa dedi ki:

  Thank you for sharing with us, I believe this website really stands out : D.

 84. Hello, you used to write wonderful, but the last few posts have been kinda boring… I miss your tremendous writings. Past several posts are just a little bit out of track! come on!

 85. My coder is trying to convince me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses. But he’s tryiong none the less. I’ve been using Movable-type on a number of websites for about a year and am worried about switching to another platform. I have heard fantastic things about blogengine.net. Is there a way I can transfer all my wordpress posts into it? Any kind of help would be really appreciated!

 86. Thank you for sharing excellent informations. Your web-site is very cool. I am impressed by the details that you¦ve on this site. It reveals how nicely you perceive this subject. Bookmarked this website page, will come back for more articles. You, my friend, ROCK! I found simply the info I already searched everywhere and simply could not come across. What an ideal web site.

 87. Greetings! I know this is kinda off topic nevertheless I’d figured I’d ask. Would you be interested in trading links or maybe guest writing a blog article or vice-versa? My site addresses a lot of the same subjects as yours and I think we could greatly benefit from each other. If you are interested feel free to shoot me an email. I look forward to hearing from you! Great blog by the way!

 88. Uhamka unggul dedi ki:

  Simply desire to say your article is as astounding. The clarity in your post is just great and i could assume you’re an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please keep up the rewarding work.

 89. I think other website proprietors should take this web site as an model, very clean and wonderful user friendly style and design, as well as the content. You’re an expert in this topic!

 90. สิวผด dedi ki:

  I like this web blog very much, Its a rattling nice berth to read and obtain info .

 91. I used to be suggested this blog through my cousin. I am now not positive whether or not this submit is written by him as nobody else recognise such designated about my difficulty. You are wonderful! Thank you!

 92. superb post.Never knew this, appreciate it for letting me know.

 93. I very pleased to find this site on bing, just what I was looking for : D also saved to bookmarks.

 94. Ferman belis uzakdur ğünesdemirselvi demiradiltanjur Nazlıali kızı doruk açelya dedi ki:

  Ferman belis uzakdur ğünesdemirselvi demiradiltanjur Nazlıali kızı doruk açelya Sevdiye abla safaabim toprak sevği abla Mahil abim yenge oğlu kardes abim yenge züybede teyze elemen ozanözğürözğemuhmedenistetuürkanyenğeelemenfikriyeteyzeipekyusufcınardeniztozanözğürözğemuhmedenistetürkanyenğesasmifikretzelalekremadayıdenizteyzefatmalavinarezieminehakanabimkaderteyzedestinaalimhalilabimfikriyeteyzeipekyusufçınaebesnateyzetürkkalpelamustafatürkdoğanyadecimenteyzekadirabimömerrukiyeteyzezaferabimaysunyengehalitabimmelisyenğemahmutsakineteyzehakanabimhavinabim İsmail abisabrina yenge amilyayasar İbrahim abim Rahşan yenğe Mahmut kürsatfıratarasmahmut Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 95. Ferman belis uzakdur ğünesdemirselvi demiradiltanjur Nazlıali kızı doruk açely dedi ki:

  Ferman belis uzakdur ğünesdemirselvi demiradiltanjur Nazlıali kızı doruk açelya Sevdiye abla safaabim toprak sevği abla Mahil abim tolğaabim filizablakardesabimkürsat dede fatoSevdiye teyze kardes abim yenge oğlu kardes abim yenge züybede teyze kardes abim yenge oğlu kardes abim yenge züybede teyze elemen ozanözğürözğemuhmedenistetuürkanyenğeelemenfikriyeteyzeipekyusufcınardeniztozanözğürözğemuhmedenistetürkanyenğesasmifikretzelalekremadayıdenizteyzefatmalavinarezieminehakanabimkaderteyzedestinaalimhalilabimfikriyeteyzeipekyusufçınaebesnateyzetürkkalpelamustafatürkdoğanyadecimenteyzekadirabimömerrukiyeteyzezaferabimaysunyengehalitabimmelisyenğemahmutsakineteyzehakanabimhavinabim İsmail abim Sabrina yenğe amilyayasar İbrahim abim Rahşan yenğe Mahmut kürsatfırat Aras cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 96. Kaan koç dedi ki:

  Kaan kov sizi çok seviyorum ve diziyi hiç kacirmiyo kucuk bir rol almak sizlerle tanışmak istiyo teşekkürler

 97. Lütfi dedi ki:

  dizinin adı islam akidesine ters bir isim içeriyor mucize sadece peygamberlerde zuhur eder bu evliyada olursa keramet fasık yada kafirde olursa istidrac yada sihir denir islamiyette çok uzak oldukları kesinde verdikleri dizi içeriğide kimbilir nasıldır

 98. Zahide Güner dedi ki:

  Dizinin orijinalini de izledim. Ama mucize doktor(MF yapım)içeriği her bölümün konusunun Türk kültürüne uyarlanmasını çok beğendim. Duyguyu çok güzel işliyorlar… Orjinalinde bunu hissedemedim.. MF yapım süper bir dizi yapmış.Emeği geçenlerin ellerine sağlık…

 99. Hakki Erdogan dedi ki:

  Silahsiz, siddet ve kotu ornek olmiyan, egitici ve yapici bir dizi, Miracle Doktor dizi ile tipa tip ayni olmasina ragmen, genclik icin onemli olduguna inaniyorum

 100. erdal erman amasya dedi ki:

  merhaba MUCİZE DOKTORU 1.bölümden itibaren çok ama çok severek ve beğenerek izliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.