Mucize Doktor Dizi Müzikleri Mucize Doktor Dizisinde Çalan Şarkılar-Jenerik Fon Müziği Dinle

Mucize Doktor Dizisinde 1. Sezonda Çalan Şarkılar ve Sözleri

Siz değerli ziyaretçilerimize bu sayfada Mucize Doktor Dizisinde Çalan Fon müziğini, dizi içerisinde çalan şarkıları elimizden geldiğince paylaşmaya çalışacağız.

Fox tv ekranlarında yayın hayatına başlayan ve konusu ile dikkat çeken beğenilen Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa’nın yaşadıkları anlatılmakta. Ali Vefa yı diğer doktorlardan farklı kılan savant sendromlu deha olması.

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

“Mucize Doktor” her Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

MUCİZE DOKTOR DİZİ MÜZİKLERİ

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı, FOX’un yeni dizisi “Mucize Doktor” bu sezonun en iyi açılışını yapan dizi oldu. Her geçen günde beğeni toplayan bir dizi. Perşembe gününün en çok izlenen dizisi Mucize Doktor.

Mucize Doktor Dizisi Çalan Şarkılar

Mucize Doktor Dizi Müzikleri Umut Fon Müziği

MUCİZE DOKTOR DİZİ MÜZİKLERİ ISLIK MÜZİĞİ

Mucize Doktor Dizisi – Islık Müziği (Uzun Versiyon)

Mucize Doktor Dizi Müzikleri – Aksiyon

Mucize Doktor  Pes Etmek Yok

Mucize Doktor Dizi Müzikleri Jenerik Müziği Hayal Kırıklığı

 

dizibilgi google play