mucize doktor 7. bölüm

Mucize Doktor 7. Bölüm Fragmanı Ali Vefa Yeni Duygular Öğreniyor

Burak 18 Eki 2019 Fragman  0

Fox Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor, 6. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Mucize Doktor 7. bölüm fragmanı detaylar haberimizde..

Mucize Doktor 7. yeni bölümünde Nazlı hakkındaki gerçeği Tanju öğrenecek. Nazlı 6. bölümde bir hastanın ölmesinde yaptığı hata ile Ali Vefa’ya yakalanmıştı. Ali Vefa, Adil hocaya durumu anlattı. Adil hoca da bunu Nazlı ile arasında kalmasına ikna etti. Ancak 7. bölüm fragmanında Tanju’nun her şeyi öğrendiği ortaya çıkıyor. Ayrıca Ali Vefa, Nazlı’nın övgüleriyle bir hayli mutlu oluyor.

Kısa sürede fenomen haline gelen dizinin kadrosunda: Taner Ölmez, Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçeli, Korhan Herduran yer alıyor.

mucize doktor 7. bölüm

Mucize Doktor 7. bölüm 1. fragman detayları Ali Vefa bugüne kadar hiç bilmediği bir duygu ile karşı karşıyadır. 

Ali dört temel duyguyu biliyor, başkasını bilmiyor. Mutlu olur, Üzülür, Kızar, Korkar ötekileri bilmiyor. Hayalini bile kurmamış. Yeni bir duyguyla karşı karşıya olan Ali, Adil Hoca’dan neler yapması konusunda fikir alır. Adil Hoca da hayalini kurmasını söyler. Nazlı’ya olan hislerini anlamlandırmaya çalışırken bir yandan da hastanede de kendini var etmek zorundadır.Hastaneye gelen çocuk hastanın imkansız denecek kadar riskli ameliyatı için Ferman hoca önemli bir karar vermek zorundadır. Kalbini durdurup makinaya bağlayacak ve sonra atma olasılığı düşük olan çocuğun ameliyatını yapmaya karar verir. Yanı sıra Tanju öğrenmemesi gereken bir şey öğrenmiştir. Bu durumu bilen Nazlı, konuyu Adil Hoca’ya anlatır.

mucize doktor 7.bölüm

Mucize Doktor 7. Bölüm 1. Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir