Mucize Doktor 16 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Bölümleri Ne Zaman?

Burak 14 Nis 2020 Haberler  0

Sosyal sorumluluğun eğlenceli hale getirildiği dizinin yılbaşı engeline takılıp takılmayacağı herkes tarafından merak ediliyor. Başrol oyunculuğunu Medcezir dizisinde Mert karakteriyle tanıdığımız Taner Ölmez üstleniyor. Adını Perşembe günlerinin vazgeçilmezlerine yazdıran Mucize Doktor yeni bölümleriyle izleyicilerine heyecan vermeye devam edecek.

Mucize Doktor 16 Nisan Yeni Bölüm Var mı?

Mucize Doktor yayınlanan son bölümüyle heyecanları dorukta bırakmıştı. Korona virüs salgını sebebiyle Bir çok dizinin ara verdiği bu dönemde seyirciler Mucize Doktor 16 Nisan’da yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. İşte cevabı.. Mucize Doktor 29. Bölüm 16 Nisan’da yayınlanmayacak.

Ali’nin dram dolu hayat hikayesinin anlatıldığı dizide izleyiciyi kaplayan hüzün bazen de mutluluğa dönüşebiliyor. Taşra’da hayata Down Sendromlu olarak gözlerini açan ve doğar doğmaz babası tarafından reddedilen Ali’nin yetimhanelerde geçen zorlu yolculuğundan sonra bir Tıp Fakültesi kazanmasıyla dizinin konusu başlıyor. Tıp Fakültesin’de gösterdiği üstün başarıyla adını duyurmayı başaran Ali okulu birincilikle bitiriyor. Mezun olduktan sonra özel bir hastanede Asistan Cerrah olarak iş hayatına atılıyor.

Mucize Doktor Yeni Bölümleri Ne Zaman? Yeni Sezon 2020-2021

Herkesin merakla beklediği soru Mucize Doktor 29. Bölüm neden yok? Fox TV diğer yayınladığı dizilerinde olduğu gibi Mucize Doktor yeni bölümlerini de askıya aldı. Bölümün hazır ve çekilmiş olması yayınlanmak için yeterli olmadı. Fox TV dizinin ekonomik durumdan dolayı düşen reklam gelirlerinden zarar etmemesi için yeni bölüm yayınlanma tarihini erteledi.

Bu kararın reyting sıralamasına ne derece etki edeceği ise merak konusu. Bütün değerlerin üzerinde tutulan insan sağlığı bu tür önlemleri peşinde getirdi. Mucize Doktor dizisi yeni bölüm çekimlerine 2 hafta olmak üzere ara verildi. Bu yüzden dizinin 29. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli değil. Tahminimizce bu sezonun tamamen kapandığını üzülerek söylemek isteriz. Yani yayınlanan 28. bölümüyle beraber sezon finali yapmış sayılabilir. Gelişmeler ışığında yazımız güncel tutulacaktır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Mucize Doktor 16 Nisan 2020 Neden Yok? Yeni Bölümleri Ne Zaman?” üzerine 2 yorum

  1. I believe other website owners should take this web site as an example , very clean and good user genial design and style.

  2. Ferman belis uzakdur dedi ki:

    Ferman belis uzakdur ğünesdemirselviAllidogum Ğüneşselvilkızıdoktordamlasevdiyeteyzekürsatfatotolğaabimsevdiyeablasafaabimtopraksevğiablamahilabimteyzekardesabimoğluyenğefilizablakardesabimyenğe seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisinidoğumğünüsenibekliyorumberaber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.