Mucize Doktor 16. Bölüm – 17. Bölüm Özeti Fragmanı Son Bölüm

Mucize Doktor Son Bölüm Özeti

Mucize Doktor 16. Bölüm ‘de neler oldu bakalım arkadaşlar. Hatırladığımız gibi Nazlı ve Ali baloda beraber dans etmişlerdi. Bu sahne izleyiciyi heyecanlandıran bir sahne olarak kayıtlara geçti. Ali’yle dans ettikten sonra Nazlı’nın kafası karışır ve kendini sorgulamaya başlar. Ali’ye karşı bir şeyler hissettiğine inanmak istiyordur ama sanki onu tutan bir şeyler vardır. Bu duruma karar vermek diğerlerine göre daha zor bir iştir. Mucize Doktor Yeni Bölüm Özeti Fragmanı devam ediyor..

Kafası karışık olan Nazlı farklı davranmaya başlar. Ali ise Nazlı’nın tavır değişikliğinin farkına varır. Bu durumun farkına varan Ali, neden böyle yaptığına anlam veremez ve yanlış bir şey yapıp yapmadığını düşünür. Nazlı’nın tavırları değişince Ali nasıl davranacağını bilemez ve bocalar. Bunların üstüne Nazlı’ya talip çıkması Ali açısından işleri iyice çıkmaza sokar.

Diğer tarafa baktığımızda Beliz’in Ferman’dan ayrılmak istediğinin hepimiz farkındayız. Beliz artık harekete geçmek ister. Bir an önce ayrılmak ve kendine yeni bir hayat kurup eski hayatını unutmak ister. Beliz ayrılma işini küçümsediğinden dolayı karşısına çıkacak olan pürüzlerden habersizdir. Ayrılmak düşündüğü kadar kolay değildir. Davaların süratle sonuçlandığı dönemde Beliz’in ayrılma isteği de hızlıca adım adım sonuca gidiyordur. Hastanedeki aşk sarmalı çıkılmaz bir hale girer. Nazlı’nın artık karar vermesi gerekiyordur. Ali hiç beklemediği anda başına gelenleri anlamaya çalışır. Herşeyin farkına varan Ali kendisi için korkunç olan bir ihtimalle karşı karşıya kalır. Mucize Doktor Son Bölüm Fragmanı (Özeti) bu kadardı arkadaşlar.

Mucize Doktor 17. Bölüm Fragmanı Özeti

Yeni yılın vazgeçilmezlerinden biri olmaya aday Mucize Doktor dizisi 2 haftalık bir tatile giriyor. Mucize Doktor 2020 ilk bölüm fragmanı ve özeti henüz yayınlanmadığı için sizlere yanlış bilgi vermek istemiyoruz arkadaşlar. Mucize Doktor son bölüm tüyoları elimize ulaştığı an sizleri bu sayfadan bilgilendireceğimizden şüpheniz olmasın.

dizibilgi google play