MUCİZE DOKTOR DOKTOR ELA

Mucize Doktor 14. Bölüm Özeti (Doktor Ela Diziye Katılıyor)

Burak 06 Ara 2019 Mucize Doktor  0

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor yine çok özel bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni toplayan, savant sendromlu otizmli bir gencin doktor olma hikayesini anlatan dizi 14. yeni bölümü 12 Aralık Perşembe akşamı izleyicilerle Fox TV ekranında buluşacak. Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Murat Aygen, Özge Özder, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın başrollerinde yer aldığı dizide yine etkileyici sahneler olacak.

Bir önceki bölümde Ferman, sırrını Ali Vefa’ya açmıştı. Onları takip eden Beliz de Ferman’ın özel bakıma ihtiyacı olan bir kız kardeşi olduğunu gördü. Ferman, Ali’den bu sırrını kimseye anlatmamasını istiyor. Ali bakalım bunu başarabilecek mi?

Ferman’ın sırrını ilk öğrenen de Ali Vefa oldu. Ferman’ın özel bakıma ihtiyacı olan bir kız kardeşi var. Bakımevinde kalan kardeşini ilk kez Ali Vefa ile tanıştırdı. O anlarda izleyiciler de bir hayli duygulandı. Ali Vefa’da ilk kez o anda birisine dokunma ihtiyacını hissetti ve Ferman’a sarıldı.

Kardeşinin bu halde olmasının suçlusunun kendisi olduğunu itiraf eden Ferman’ın gözyaşları adeta sel oldu. Kardeşinin eve gitmek istemesi karşısında burada onunla olmanın daha iyi olacağını söyleyen Ferman’ın duygusal hali izleyicileri de etkiledi.

14. bölüm fragmanında Ali Vefa, “Kardeşinize mi benzetiyorsunuz beni, bu yüzden mi istemiyorsunuz başından beri?” şeklinde bir soru sordu. Bakalım Ferman ne yanıt verecek?

 

MUCİZE DOKTOR 14. BÖLÜM 1. FRAGMANI

MUCİZE DOKTOR DOKTOR ELA

Mucize Doktor 14. Bölüm 2. Fragman Doktor Ela geliyor

Fox tv de yayınlanan Mucize Doktor dizisinin merakla beklenen 14. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. 14bölüm Fragmanda sürpriz bir isim diziye katılıyor. Perşembe akşamı Doktorlar dizisinden tanıdığımız Doktor Ela, Yasemin Ergene diziye 14. bölümde dahil oluyor. Kıvılcım Doktor Ela yı misafir doktorumuz diyerek tanıştırıyor.

Yıllar önce Doktorlar isimli dizide başrolde yer alan, sonrasında İzzet Özilhan ile evlenip kariyerini de bırakan bir isim Yasemin Ergene Özilhan. Mucize Doktor dizisine Doktorlar dizisindeki Ela rolü ile katılıyor

Ali Vefa, sevdiğin birini sevmiyormuş gibi yapmak, o nasıl yapılıyor? sorusunu sorduğu sahneyi görmek için sayfaya eklediğimiz fragmanı izle yebilirsiniz.  Ferman, Ali yi yalnız bırakmayacağını söyleyerek eğiteceğini söylüyor ama bir şartı var.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir