Mucize Doktor 13. Bölüm Fragmanı Ali Vefa İlk Kez Birine Dokunmak İstiyor Dayak Yiyor

Burak 29 Kas 2019 Fragman  0

Mucize doktor dizisi izleyici tarafından oldukça beğenilen bir dizi. Fox tv ekranlarında yayınlanan dizide Ali Vefa yı Taner Ölmez, Ferman hocayı da Onur Tuna canlandırıyor. Dizide ayrıca sevilen oyuncular rollerinin hakkını veriyorlar.

Mucize Doktor dizisinin 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor izleyicilerle 13. yeni bölümü ile 5 Aralık Perşembe günü buluşacak. Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Murat Aygen, Özge Özder, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın başrollerinde yer aldığı dizide neler olacak?

Mucize Doktor 13. Bölüm 1. Tanıtım Fragmanı

13. bölüm birinci fragmanında Ali Vefa, birisine dokunmaya karar veriyor. Ali Vefa hayatında ilk defa birisine dokunacak olmanın heyecanını yaşar. Ali’nin birisine dokunma egzersizleri izleyicileri gülümsetecek. Daha önce kimseye dokunmamış olan Ali Vefa kime dokunacak?Ali bile bu sorunun cevabını bilmiyor. Ancak bir hasta Ali’yi öpüyor ve dokunma sorunundan kurtuluyor.

Ali Vefa Kiminle Öpüştü?

Ali dokunma egzersizleri yaparken, aklında sevmek dokunmak mıdır? sorusu vardır. Nazlı ile dokunma egzersizleri yapar. Sonra da hastane de Nazlı’nın hastasına konsiltasyon için gittiğinde, hasta Ali den etkilenmiş olacak ki, Ali yi biran da dudağından öper. Ali neye uğradığına şaşırır. Odadan dudağını silerek çıkar. Bu esnada hasta yakını erkek olanları görür.

Ali bu yüzden dayak yiyecektir.

Ali Vefa dövülüyor. Hastane önünde bazı adamlar bayan hastanın yakınları Ali Vefa’yı hem yumruk hem tekmelerle sen kim oluyorsun, konuşsana diyerek döver. O anlarda yapabileceği hiçbir şeyin olmaması ve kendini savunamaması Ali Vefa için zor bir durumdur.

Durumdan haberi olanlar hemen yardıma koşarlar. Ferman hoca da Ali’nin dayak yediğini son anda görür.

 

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.