mucize doktor 1. bölüm

Mucize Doktor 1. Bölüm Özeti 12 Eylül Fragmanı

Burak 31 Ağu 2019 Fragman  0

Mucize Doktor ilk bölüm yayın tarihi belli oldu. Mucize Doktor  12 Eylül de Perşembe akşamı saat 20.00’de Fox Tv de izleyicilerle buluşacak.

Onur Tuna havalı bir rolle dönüş yapıyor. Doktor Ferman dizinin havalı doktoru. Ali ise onun asistanı konumunda… Ancak ilerleyen bölümlerde ipleri Ali eline alacaktır.

mucize doktor 1. bölüm

 

 

Mucize Doktor 1. Bölüm 12 Eylül Özeti

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan dizinin ilk bölümü büyük merakla beklenmekte.

mucize doktor 1. bölüm özeti

İlk Bölümde Neler olacak?

Hastane de merakla beklenen Asistan Vefa, Vefa’nın kim olduğunu bilmeyen ve onu merakla bekleyen hastane çalışanları ve onun asiste edeceği doktor Vefa yı görünce çok şaşırırlar. Ali Vefa çok heyecanlıdır ve asiste ettiği doktor dan Onur Tuna Doktor Ferman dan öğreneceği çok şeyi olduğunu söylediğinde aldığı cevap, benden öğreneceğin tek şey neden cerrah olamayacağın olur.

Doktor Ferman Ali’nin  kendisinin asistanı olmasından dolayı biraz endişelidir ve oraya ait olmadığını düşünür. Ama Ali Vefa yaptığı zeka küpü ile Doktor Ferman’ın dikkatini çekmeyi başarır.

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiğ, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor”, 12 Eylül Perşembe FOX’ta izleyicilerle buluşacak.

mucize doktor 1. bölüm

Mucize Doktor 1. Bölüm Özeti

Savant sendromlu deha Ali Vefa’nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün ön yargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır.

Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç’in Başhekimi olduğu İstanbul Hayat Hastanesi’nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar.

Ama havaalanında meydana gelen bir kaza Ali’yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır. Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali’nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır.

Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar…

Önyargılar kırılabilir mi?
Hayaller gerçek olabilir mi?

Videodan ilk bölümden görüntüleri izleyebilirsiniz.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir