Mucize Doktor 1. Bölüm Fragman 1. ve 2. Teaser

Burak 09 Ağu 2019 Fragman  0

Mucize Doktor 1. Bölüm Fragmanı

Büyük bir merakla beklenen dizi Mucize doktor, sezona hızlı bir giriş yapacağa benziyor. Diğer diziler daha cast çalışmaları yaparken Mucize doktor dizisi ilk bölümün çekimlerini neredeyse tamamlamış durumda ve ilk bölümden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Çekimlerine Bilecik’te başlanan dizi için İstanbul’daki hastanede de hazırlıklar tamamlandı ve bayramdan sonra İstanbul’da çalışmalara devam edilecek.MF Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yaparken, senaryoyu da Pınar Bulut ile Onur Koralp yazıyor.Dizide Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi isimler rol almakta.

Mucize Doktor 1. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 1. teaser de; Ali, insanlar bazen zalim olur kardeşim, onlardan farklısın diye kötülük yaparlar, aralarına almazlar seni, bundan hiç bir şey olmaz derler, belki ben yanında olamam kardeşim, yapayalnız kalırsın, ama sen çok çalış emi abim. Hiç kimseyi dinleme.

Ve bir gün öyle iyi bir doktor ol ki, herkesi iyileştir. Hadi söz ver bana diyen bir abi ve Ali de onun kardeşi, daha küçük bir çocukken bile büyük yeteneklere sahip öyle ki evin duvarlarına insan iskelet ve iç organlarını çizecek kadar yetenekli ve zaman geçip küçük Ali büyüyor ve hastane de doktor Ali Vefa olarak adı anons ediliyor ameliyathaneden bekleniyorsunuz deniyor.

Fragmanı izleyemeyenler için, sizlerde bu yeni dizi ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Ne dersiniz bu dizi uzun soluklu bir dizi olur mu?

 

Bizde sizler için sitemizden size bilgi verelim istedik buyrun ilk tanıtım fragmanı. Dizi ile ilgili görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler..

Mucize Doktor 2. TEASER

Küçük bir çocukken bile hastalığı sebebi ile arkadaşları arasında dışlanan senin burada yerin yok diye itilen Vefa, babası tarafından bile istenilmeyen bir çocuktur. Abisi onu korumak isterken babasından dayak yer.

Zaman geçer Vefa büyür ve hiç kimse de olmayan bir hafıza üç boyutlu zeka yetisi ile doktor olur. Havaalanında yaşanan talihsiz bir kaza sonucu yaralanan çocuğu orada bulunan Vefa kurtarır.

Vefa neden Cerrah olmak istiyor? abisi 14 yıl, 1 gün önce cennete gittiği, vaktinden önce cennete gittiği için. Vefa çocuklar büyüsün istiyor, kimse vaktinden önce cennete gitmesin istiyor Vefa.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.