Miras Dizisi Cansu (Cemre Gümeli ) Kimdir?

Burak 02 Haz 2018 Oyuncu Kadrosu  0

Trt1 ekranlarında çok yakında başlayacak olan Miras dizisi oyuncu kadrosuna sürekli yeni oyuncular dahil oluyor, diziye son katılan oyuncu ise oldukça dikkat çeken güzelliği ile Cansu rolünde izleyeceğimiz bir karakter oldu. Miras Dizisinde Cansu KimdirMiras Cansunun Gerçek Adı Nedir Bilgileri İnstagram Resimlerini sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Miras dizisinde Cansu rolünde izleyeceğimiz güzel oyuncu Cemre Gümeli‘dir. TRT 1’in yeni dizisi yaz sezonunda izleyici karşısına çıkacak olan Miras’ın kadrosuna sürekli yeni oyuncular dahil olurken en son dizinin kadrosuna Cemre Gümeli katıldı. Miras dizisinde Cemre Gümeli oldukça önemli bir karakter olan ‘Cansu‘ rolüne hayat verecek.

Miras Dizisi Cansu rolünde izleyeceğimiz Cemre Gümeli 1991 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir.  İstanbulda eğitim hayatını sürdüren güzel oyuncu Cemre Gümeli Bilgi Üniversitesinde Oyunculuk ve Kültür bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Oyunculuğu meraklı olan oyuncumuz ilk dizi deneyimini Tatlı İntikam dizisinde Simay rolü ile üstlenmiştir.

Cemre Gümeli son olarak Servet dizisinde rol almış ve kısa süren bu dizide Hande karakteri ile dikkatleri çekmiş ancak Cemre Gümelinin bu dizisi kısa sürdüğü için hiç bir oyuncu kendini gösterememiştir. İkizler burcu olan güzel oyuncu boş zamanlarında Müzik dinlemek ve sinemaya gitmekten çok büyük bir zevk alıyormuş.

Cemre Gümelinin instagram hesabı da oldukça aktif bir şekilde devam ediyor ve sürekli yeni resimler paylaşıyor: Miras dizisinin Cansu karakteri Cemre Gümelinin instagram adresini merak edenler ile paylaşalım: https://www.instagram.com/cemregumeli

Miras Dizisi Cansu rolündeki Cemre Gümeli hakkında yorumlar: Cemre Gümeliyi tatlı intikamdaki oyunculuğuyla biliyorum gençlik dizisiydi yazın devam etmişti kış gelince kanal d bitirmişti izlenmesi düşmüştü. Miras kadrosuna değerli oyuncuları katıyor. Genç seyircinin seveceği oyunculara yöneliyor. Transferde bir kaç takviye daha yaparsa izlenmesi yüksek olacak.

TRT Dizilerinin retinge ihtiyacı yok. Ahlaklı Terbiyeli diziler hep TRT de olur. Bu dizinin isminden etkilendim zanımca güzel olacak. Bu dizi tutmasa bile En az 1 sezon gidecektir. Çünkü TRT hiç bir dizisini yarı yolda bırakmıyor. Sizlerde Miras Dizisi Cansu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.