Mine Çetinkaya İşte Benim Stilim’den Neden Ayrıldı

İşte Benim Stilim programında kopuş devam ediyor. İşte Benim Stilim programının reytingleri düşmeye devam ettikçe program izleyicisi ekranlarda tutamadığı gibi yarışmacıları da programda tutamıyor. Son olarak 23 ocak’ta  İşte Benim Stilim’e dahil olan Mine Çetinkaya sağlık sorunları nedeniyle programdan ayrıldığını açıkladı.

İşte Benim Stilim programında Mine Çetinkaya sadece 5 bölüm ve bir haftanın finali izleyicisi karşısına çıkmış ve kendini göstermiş oldu.

İşte Benim Stilim programının reytinglerinin düşük olması sebebi ile hızlı şekilde final yaparak en kısa zamanda tekrar ekranlara veda etmesi bekleniyor.

Mine Çetinkaya Kimdir?

1992 yılında Ankarada’ da doğan dünyaya gelen Mine Çetinkay 25 yaşındadır. Ankara‘da ailesi ile birlikte yaşayan Mine Çetinkay Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Bedem Eğitimi Öğretmenliği mezundur ve bir özel kurumda Beden Eğitimi öğretmenliği yapmaktadır. Günlük hayatta başarılı şekilde plates ve fitness eğitmenliği yapmaktadır.

Bu kadar spor yapan ve çok sağlıklı görünen bir ismin sağlık sorunları ile İşte Benim Stilim’e veda etmesi bana çok mantıklı gelmedi.