Milyonluk Resim Kuralları ve Formatı

Burak 24 Haz 2017 Haberler  0

Milyonluk Resim yarışması ile Selçuk Yöntem Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Daha önce bir çok dizi ve Kim Milyoner Olmak İster yarışması ile izleyici karşısına çıkan Selçuk Yöntem çok farklı bir yarışma formatı ile izleyici karşısında olacak.

Milyonluk Resim yarışmasında dev ekranda açılan fotoğrafı tahmin etmeye çalışacak yarışmacılar tam bir milyon Türk Lirasının da sahibi olacak.  Milyonluk Resim yarışmasında sihirli kelime görsel zeka. Eğer sizde bir gördüğümü asla unutmam diyorsanız bu yarışma tam size göre.

Milyonluk Resim yarışmasında para kazanmak için hem genel kültürünüzün hemde görsel zekanızın çok iyi olması gerekir. Yarışmacılar ekranda gördükleri resimler ile ilgili bağlantılı 12 soru ile karşı karşıya kalacaklar. Her soruyu bildiğinde yarışmacı para ağacında bir basamak yukarı çıkacak ve sonunda 12. soruyu bilen yarışmacı resmi de tahmin ederse tam 1.000.000 TL’nin sahibi olacak.

Milyonluk Resim yarışması yurt dışında oldukça sevilen ve takip edilen bir program. Milyonluk Resim yarışmasında aynı zamanda stüdyoda ki yarışmacıların yanı sıra ekranları başında oturan izleyici de Milyonluk Resim’in mobil uygulaması ile bu heyecana soruları bilerek ortak olabilecek.

Milyonluk Resim Başvuru Formu

Milyonluk Resim yarışmasına başvuru yapmak için Fox Tv’nin internet sitesinde bulunan formu doldurmalısınız. Milyonluk Resim Başvuru Formu için [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton]

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.