Milli Takımın Yeni Teknik Direktörü Kim Oldu 2 Ağustos 2017

Burak 02 Ağu 2017 Haberler  0

Milli Takımda Fatih Terim’in koltuğundan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Mircea Lucescu  getirildi. Konuyla ilgili açıklamayı Yıldırım Demirören yaptı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Mircea Lucescu ile her konuda anlaşma sağlandığını açıkladı. Mircea Lucescu ile TFF Başkanı Yıldırım Demirören, akşam saatlerinde  İstanbul’a gelecek.

Milli Takımda teknik direktör arayışları sürerken bir çok isme teklif gitmişti ancak bu tekliflerin ardından Milli Takım’ın başına geçen isim Mircea Lucescu oldu. Daha önce kendisiyle görüşme yapılmış ancak dinleneceğini söyleyerek bu teklifi kabul etmemişti. Milli Takım için ismi geçen isimler arasında Şenol Güneş ve Mustafa Denizli gibi isimler de yer almaktaydı. 

 Mircea Lucescu Kimdir?

29 Temmuz 1945 yılında Romanya’da dünyaya geldi. Romanya Milli Takımına Hagi gibi bir yıldızı kazandırdı. Galatasaray’da teknik direktörlük yaptığında ilk kez şampiyonlar liginde çeyrek final oynama başarısı kazandı. Teknik direktörlük kariyerinde de sırasıyla Corvinul Hunedoara, Romanya Milli Takımı, Dinamo Bükreş, Pisa, Brescia, Reggiana, Rapid Bükreş, Inter, Rapid Bükreş, Galatasaray, Beşiktaş, Shakhtar Donetsk ve Zenit gibi takımları çalıştırdı. Kendisine ülkemiz adına başarılar dileriz.

 

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.