Meryem Dizisinden Ayrılan ve Meryem Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan ve Kanal D ekranlarının en çok sevilen yaz dizileri arasında yerini alan  Meryem dizisi hem aldığı reytingler ile hemde kendisine hayran bıraktığı izleyici kitlesi hem herkesi memnun etti.

Meryem dizisinin yeni sezonda hangi günde yayınlanacağı belli olmasa da yeni sezon onayı sonrası kadroya bazı takviyeler yapmak için Meryem dizisi yapımcısı Tmc Film harekete geçti. Yeni sezonda yüksek rekabet ortamında dizinin daha güçlü bir kadro ve hikaye ile izleyicisi karşısına çıkmasını isteyen yapımcı Serhan Onat’ı kadroya kazandırdı. Serhan Onat Meryem dizisinde canlandıracağı karakter için kökten bir imaj değişikliğine de gitti.

Meryem Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Serhan Onat

1994 yılında İzmit’te dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Serhan Onat 23 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Denizi çok seven Serhan Onat 79 kilo 1.83 cm boyundadır.Son olarak Bodrum Masalı dizisinde canlandırdığı Uzay karakteri ile gençlerin sevgilisi olmayı başarmıştır.

 Meryem dizisinden ayrılan oyuncular

Şuanda Meryem dizisinde bir ayrılık yaşanmamıştır ancak ilerleyen haftalarda senaryo gereği sürpriz bir isim diziden ayrılacaktır.

dizibilgi google play

Meryem Dizisinden Ayrılan ve Meryem Dizisine Yeni Gelen Oyuncular (5 Yorum)

  1. Ya lütfen burgüç den biri çıkmasın dziden, ben bu gelen oyuncuyu da pek tanımıyorum. Ama hayırlı olsun❤️❤️

  2. Savaşin kiz kardeşini oynayan oyuncu niye degişti onceki oyuncu daha sevimlidaha tatli daha guzeldi