Meryem Dizisi Sevinç Kimdir? Hangi dizide oynadı

Kanal D’nin TMC film imzalı yeni dizisi Meryem’in oyuncu kadrosuna  Sena Akay’da dahil oldu.  Meryem dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak güzel oyuncu  Sena Akay dizide Sevinç karakterine hayat verecek.

Meryem dizisinde Sevinç karakteri sadece ilk bölümde  ve flashback sahnelerinde dizimizde yer alacak ve Furkan Andıç’ın hayat vereceği Savaş karakterin partneri olacak. Meryem dizisinde Sevinç karakteri ilk bölümde bir trafik kazası geçirecek ve ölecek. Meryem’e çarpan ise Savcı Oktay olacak ancak Kariyeri için sevdiği kız Meryem suçu üstlenecek.

Meryem dizisinde Furkan Andıç’ın evlenmek istediği ancak kaybettiği kıza aslında Cemal TOKTAŞ’ın hayat vereceği Savcı Oktay karakteri çarpacak ancak Savcı Oktay’a aşık olan Meryem AKÇA kazayı üstlenecek.  Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan’ın hayat verdiği Meryem ve Savaş karakterlerinin yolları bu kazadan soran birleşecek.

[saributon]Meryem [/saributon]Dizisi tam liste Oyuncuları Kadrosu ve Karakter listesi için tıklayınız.

Sena Akay Kimdir?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sezgi Sena AKAY 22 yaşındadır. Güzel kızımız aslında tescilli güzelimizdir. Zira Sena AKAY  2012  yılı Best Model of Turkey ve Best Model of the World birincisidir. Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunudur veya olacaktır. 

Zeytin Tepesi dizisinde Nevin karakterini hayat verdikten sonra Acı Aşk dizisinde hüsran yaşamış geçen sezon ise Muhteem Yüzyıl Kösem dizisinde rol almıştır.

Meryem Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Meryem Dizisi Sevinç Kimdir? Hangi dizide oynadı (1 Yorum)