Meryem Dizisi Oktay Ölecek mi ? Diziden Ayrıldı mı ?

Meryem Oktay Ölecek mi ? Meryem Dizisi Bitiyor mu  Final mi Yapacak ?

Meryem dizinin son yayınlanan bölümünde Oktay intikam için geri dönmüştür. İlk işi Meryem’in karşısına çıkmak olur. Meryem ve Selma’nın kafesine giden Oktay Selma ile yüz yüze gelir. Burada Oktay ve Selma birbirine girer ve Oktay Selma’yı bıçaklar.

Meryem dizisi

Bu sırada Meryem kafeye gelir ve Oktay panikleyerek Meryem’i kaçırır. Daha sonra kafeye gelen Savaş gördüklerinin ardından adeta şok geçirir. Selma’yı hastaneye kaldırır. Daha sonra da Meryem,’in kaçırıldığı haberini alır. Oktay’ın yaşadığını duyunca derhal peşine düşer. Oktay önüne geleni öldürmeyi göze almıştır ve Meryem’i kaçırmayı kafasına koymuştur. Fakat Meryem kurtulmayı başarır.

meryem final bölümü

Oktay ölecektir. Meryem ve Savaş için mutlu son kapıdadır. Buradan da anlaşılacağı gibi dizi final yapma yolunda ilerliyor. Son zamanlarda seyirciden sık sık eleştiri alan ve kendini tekrarladığı yönünde tepkiler gelen dizinin reytingleride gün geçtikçe düşüyor. Yakın zamanda dizi final yaparak ekranlara veda edecek.

 

dizibilgi google play

Meryem Dizisi Oktay Ölecek mi ? Diziden Ayrıldı mı ? (3 Yorum)

  1. Hayir ya bitmesin cok guzel dizi Oktay olseydi daha iyi olurdu da amma kotuler olmez ki Savaw tipki benim eski erkek arkadiwima benziyor o yuzde dahada cok seviyorum bu diziyi