Meryem Dizisi Meryem AKÇA Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

Meryem Dizisi oyuncu kadrosu belli olmaya devam ediyor. Son olarak Meryem Dizisi kadın başrol oyuncusunu kimin canlandıracağı belli oldu. Meryem Dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak isim  Ayça Ayşin Turan oldu.

Ayça Ayşin Turan Meryem Dizisinde Meryem AKÇA karakterin e hayat verecek. Meryem AKÇA kendi halinde bir otoban çıkışında memurluk işlerini yapan güzel bir kızıdır. Savcı Oktay ile tanıştıktan sonra Meryem’in hayatı değişir.

Meryem Savcı Oktay ile evlenme hazırlıkları yaparken Oktay kaza yapar ve bazı nedenlerden dolayı hapse girmemesi gerekmektedir. Diğer taraftan Meryem ise SAvcı Oktay’ın yaptığı kazayı üstlenir; ancak yapılan mahkemede Meryem çok uzun süre hapis cezası ile cezalandırılır ve hayatı değişir.

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da doğan Ayça Ayçin Turan 25 yaşındadır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Ayça Ayçin Turan Özcan Deniz’in Sevimli ve Tehlikeli filminde rol alarak kendisini tanıtmayı başarmıştır. Daha sonra Karagül dizisinde ise Ada ŞAMVERDİ karakteri ile karşımıza çıkmıştır. İstanbul Üniversite Radyo Sinema bölümü mezundur. Son olarak ise Altınsoylular dizisinde başrol oynamıştır ancak dizi bekleneni veremeyince erken final yapmak zorunda kalmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Meryem Dizisi Meryem AKÇA Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı (1 Yorum)