Merve Çağıran Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Kim (Kalp Atışı İpek Kimdir?)

Yeni sezon onayını alan Mf Yapımın sevilen dizisi Kalp Atışı yeni sezon öncesi yeni senaryolar ile oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Adını Sen Koy dizisinden bir transfer gerçekleştirerek Sultan elif Taşı kadrosuna katan Kalp Atışı dizisi şimdide güzel oyuncu Merve Çağıran’ı İpek Erdem karakteri ile kadroya dahil oldu.

Doktor İpek Erdem Eylül’ün doktor olan kardeşidir. Merve Çağıran  yeni rolü ile bir kez daha izleyicisi ile buluşacağı için çok heyecanlı. Merve Çağıran’a yeni rolünde başarılar diliyoruz.

Bilindiği üzere Kalp Atışı dizisinde doktor Eylül Erdem karakterine Öykü Karayel hayat vermekteydi. Bu durumda ilk defa Öykü Karayel ve Merve Çağıran’ı kardeş olarak izleyeceğiz.

Merve Çağıran Kimdir?

1992 yılında Balıkesir’de doğan Merve Çağıran 25 yaşında ve İzmirlidir. 35.5 sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır.  Cem Yılmaz ile aşk yaşadığı iddiası ile ülke gündemine oturdu ve ismi duyuldu. 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yer aldı. 1.72 cm boyunda 52 kg’dır.  Son olarak 2016’da Aşk Laftan Anlamaz dizisinde yer almıştır. Sektöre ise Stv dizileri ile girmiş ve böylece ünlü olmuştur.

 Merve Çağıran Sevgilisi

Merve Çağıran’ın nisan 2017’de ünlü komedyen Cem Yılmaz ile sevgili oldukları iddia edilmişti

Merve Çağıran Kaç yaşında?

Merve Çağıran 25 yaşındadır.

dizibilgi google play

Merve Çağıran Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Kim (Kalp Atışı İpek Kimdir?) (4 Yorum)

  1. Eylülün kardeşi rolundeki merve çağıran mıyoksa elif taş mı ikisine de eylülün kardeşi demişsiniz