Meriç Aral(Eylem) Söz Dizisinden Neden Ayrıldı?

Burak 02 Haz 2017 Söz  0

Söz dizisi 10. bölüm fragmanı yayınlandı ve fragmanda Fethi Eylem karakterinin öldüğü söyledi. Bilindiği üzere Söz dizisinde izleyicisi Avcı ile Eylem arasında başlayacak bir aşkı beklerken ne yazık ki gerçek senaryo fragmanda olduğu gibiyse Eylem öldü.

Bilindiği üzere Söz dizisinin 9. bölümünde Eylem peşinden Türkiye’ye kadar geldiği her yerde aradığı sevgilisi Sebastian tarafından öldürülmeye çalışılmış sonrasında yaşanan olaylarda ise Eylem eski sevgilisinin çocuk katili Çolak’a çalıştığını öğrenince onu askerlerin elinden kaçırmış ve öldürmeye çalışmıştı.

Söz Eylem Öldü mü?

Eylem’in Çolak’ın kara kutusunu öldüreceğini gören Avcı ise Eylem’i durdurmaya çalışır ancak Eylem’in durmayacağını anlayınca silahına davranır ve Eylem’i göğsünden vurur. Avcı’nın vurduğu Eylem ağır yaralanmıştır. Fragmanda gazeteci kızın öldüğü söylenmektedir ancak bazen fragmanlar yanıltıcı olabilir ancak ben size gerçek bir bilgi vereyim.

Söz dizisinin 5 haziran pazartesi ekranlara gelecek 10. bölümünde Kurtdereli patlamada ölecek. Yani Mehmet Ali Karakuş Söz dizisinden ayrılacak. Zira patlama sonrası cenazede katılımcıların göğsünde onun resmi var. Bence Söz dizisinde Eylem öldü. Sezon finali öncesi Eylem kozu ile Söz dizisi reytinglerini arttırmak istedi.

Meriç Aral Söz’den Neden Ayrıldı?

Zira Meriç ARAL zaten popüler bir oyuncu. Dizide Avcı ile aşkı olmazsa zaten senaryosu da bitmişti. Meriç Aral resmi İnstagram’ına attığı son fotoğrafta da zaten Söz dizisi sezon finali çekimlerinden önce tatile çıktığı görülmektedir. Bu da Eylem’in öldüğü Meriç Aral’ın Söz dizisinden ayrıldığı anlamına gelir. 

Söz 10. Bölüm 5 Haziran Fragmanı

 

Söz Dizisinin Soundtrack Albümü Çıktı
Söz Dizisi Belgeseli
Söz Dizisi Neden Final Yapıyor? Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Söz Dizisi Derya Öldü mü ? Deniz Baysal Diziden Ayrıldı mı ?

“Meriç Aral(Eylem) Söz Dizisinden Neden Ayrıldı?” üzerine 2 yorum

  1. döne dedi ki:

    evet ya ayrılmasın yoksa cok uzulurum ben

  2. Nazlı dedi ki:

    Ya ne olur eylem abla diziden ayrılmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.