Meleklerin Aşkı Dizisi Tanıtım Fragmanı 1. bölüm Fragmanı izle

Meleklerin Aşkı Dizisi Tanıtım Fragmanı 1. bölüm Fragmanı izle

Aras Bulut İyinemli ve Seda Bakan’ın romanik komedi ve dram dizisi Meleklerin Aşkı çok yakında Kanal D ekranlarında. Tüm kanallar yaz dizisi projelerini bir bir açıklarken Kanal D Meleklerin Aşkı ile birlikte açıkladı üç proje ile fark yaratacağa benziyor.Meleklerin Aşkı 1. bölüm fragmanı

Meleklerin Aşkı dizisi ile ilgili cast ve oyuncu seçimi çalışmaları tamamlandı. Gazeteci Yazar Mesut Yar Meleklerin Aşkı dizisinin detaylarını açıkladı

Meleklerin Aşkı dizisi yetimhanede tanışan iki gencin hikayesini ve devamında gelişen olayları konu alacak. 3 çocuğa dadılık yapan 19 yaşındaki  yetimhanede kalan veMeleklerin Aşkı Dizisi tanıtım fragmanıbir kolej öğrencisinin hayatını konu alacak.

Süreç Filmin yapımını üstlendiği Meleklerin Aşkı dizisinin çekimlerine mart ayında başlanacak. Kanal D ekranlarında şuanda devam eden dizilerden erken final yapan olursa hemen yaz projeleri devreye girecek. Meleklerin Aşkı dizisinin muhtemelen mayıs ayında başlaması bekleniyor.

Meleklerin Aşkı dizisinin yönetmeni ise Ersoy Güler olacak.

Meleklerin Aşkı Dizisi Tanıtım Fragmanı

Meleklerin Aşkı Dizisi Tanıtım Fragmanı şuada yayınlanmamıştır. Meleklerin Aşkı Dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ekranda Büyük Rekabet Yeni Sezon 2018-2019 Döneminde Perşembe Günü Rekabeti